18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Info o nowych odcinkach

Choroba zabiera Paździocha. Wiemy kto go zastąpi

Wojciech Kozicki
03.07.2019  07:58
Ryszard Kotys ciężko chory - czy Marian Paździoch może być zastąpiony?
Ryszard Kotys ciężko chory - czy Marian Paździoch może być zastąpiony? Fot: Świat według Kiepskich

To koniec. Ryszard Kotys, czyli Marian Paździoch w serialu „Świat według Kiepskich”, ma wkrótce odejść z produkcji Polsatu. Jego stan zdrowia się pogarsza i pojawiły się pierwsze informacje jak twórcy wypełnią pustkę po sąsiedzie Ferdka.

Ryszard Kotys jest w coraz gorszym stanie zdrowotnym, a jego rola w serialu „Świat według Kiepskich” ma być w nadchodzącym sezonie jedynie epizodyczna. Potrzebuje już opiekunki, by wykonywać podstawowe czynności, a najnowsze zdjęcia z planu pokazują, że aktor niknie w oczach i jest bardzo chory.

Fani serialu na otarcie łez w zamian dostaną więcej bliskiej mu postaci. Jego nieślubny syn Janusz Paździoch będzie coraz aktywniejszy na planie.

Zobacz także

Marian Paździoch i jego syn Janusz

Syn Paździocha Janusz już pojawił się w serialu. Zadebiutował w odcinku „Marian ma syna”. Teraz prawdopodobnie zastąpi ojca i stanie się jedną z głównych postaci. Grający go Sławomir Szczęśniak mówił w jednym z wywiadów, że scenarzyści przygotowali dla niego sporo tekstu, a „Super Express” pisze, że ta postać ma wypełnić pustkę po Marianie Paździochu i będzie jej znacznie więcej w nowych odcinkach.

"Świat według Kiepskich" - nowy sezon, nowe odcinki

SE.pl podaje, że w nowym sezonie na ulicy Ćwiartki 3/4 pojawi się także nowy lokator Oskar (Sebastian Stankiewicz), który zamieszka w pustostanie i zakocha się w Mariolce. Gościnnie wystąpią Krystyna Czubówna, Piotr Stramowski i Krzysztof Ibisz. Ferdek Kiepski dostanie nawet propozycję pracy od NASA.

Zobacz także
Czytaj także