18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat gwiazdy

Świat według Kiepskich należał do niego. Teraz walczy z chorobą

24.05.2019  11:07
Świat według Kiepskich należał do niego. Teraz walczy z chorobą
Świat według Kiepskich należał do niego. Teraz walczy z chorobą Fot: TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Świat według Kiepskich w stu procentach należał do niego. Mało kto wie, że leciwy już aktor prywatnie ma się nie najlepiej. Choroba niszczy mu życie.

Ryszard Kotys - bo o nim mowa - to jeden z tych aktorów, dzięki którym Świat według Kiepskich pokochała cała Polska. Fani bardzo martwią się o artystę - serialowy Paździoch skończył już bowiem 86 lat i ma bardzo poważne kłopoty zdrowotne.

Świat według Kiepskich przyniósł mu sławę

Ryszard Kotys jest aktorem z wieloletnim i wyjątkowym doświadczeniem. To jednak Świat według Kiepskich przyniósł mu sławę na lata. Stworzony przez niego Marian Paździoch to dla Polaków postać kultowa. Mimo wieku, aktor od lat niezmiennie bawił i pokazywał, że jest w świetniej formie. Niestety, wszystko ma swój koniec.

Okazuje się, że obecnie Kotys jest w fatalnym stanie. Męczą go różne dolegliwości, które coraz bardziej utrudniają mu funkcjonowanie.

- Gubię się dosłownie wszędzie. Na przykład wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się też w obcym mieście. Idąc do kogoś nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony - wyznał kiedyś dla "Rewii" aktor, nawiązując do swoich problemów z pamięcią.

Aktorem opiekuje się obecnie jego druga żona, która jest o wiele od niego młodsza. Parę dzieli 26 lat różnicy wieku.

Fani najbardziej boją się, że przez pogarszający się stan zdrowia Kotysa - ich ukochany Marian Paździoch zniknie na zawsze z ekranu.

Czytaj także