"Świat według Kiepskich" i tajemnica mieszkania Paździocha. WIDEO zza kulis

Redakcja
05.02.2019  15:24
Serial "Świat według Kiepskich" ma już 20 lat. Pokazano więc materiał "od kuchni" na planie, gdzie wystepują między innymi andrzej Grabowski i Ryszard Kotys
Serial "Świat według Kiepskich" ma już 20 lat. Pokazano więc materiał "od kuchni" na planie, gdzie wystepują między innymi andrzej Grabowski i Ryszard Kotys Fot: Youtube.com/ATM Grupa

Serial „Świat według Kiepskich” ma już 20 lat. Z tej okazji twórcy (ATM Grupa) pokazali widzom materiały zza kulis. Serialowa Mariolka, czyli Basia Mularczyk, w specjalnym wideo pokazuje, jak wygląda plan serialu. Jeśli interesują was serialowe ciekawostki, to materiał dla was.

Początek wycieczki po planie filmowym to kuchnia Kiepskich. Następnie aktorka pokazuje kolejne pomieszczenia takie jak salon, sypialnia, przedpokój i toaleta na korytarzu. Odwiedziła również mieszkanie Mariana Paździocha (Ryszard Kotys).

Zdradziła, że słynna klatka schodowa nie istnieje. Przypomniała, że jakiś czas temu serial był kręcony w prawdziwym budynku. Obecnie tworzony jest w studiu wśród dekoracji imitujących mieszkania.

Serial „Świat według Kiepskich”  jest emitowany w Polsacie od 16 marca 1999 roku. Wkrótce widzów czekają liczne zmiany. Jak podaje telemagazyn.pl, do obsady serialu dołączy syn Paździocha Janusz (Sławomir Szczęśniak). W serialu pozostanie też sam Marian Paździoch, ponieważ Ryszard Kotys uporał się z problemami zdrowotnymi.

ZOBACZ TEŻ: "Waldek Kiepski" nie płaci alimentów? Aktorowi grozi więzienie

"Świat według Kiepskich" - na planie serialu, ciekawostki:

Serial „Świat według Kiepskich” ma już 20 lat. Z tej okazji twórcy (ATM Grupa) pokazali widzom materiały zza kulis. Serialowa Mariolka, czyli Basia Mularczyk, w specjalnych materiale pokazuje, jak wygląda plan serialu.  Jeśli interesują was serialowe ciekawostki, to materiał dla was.

Przeczytaj więcej
Komentarze