18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kiepski świat Kiepskich

Zdradzili tajemnicę Paździocha. Pokazali WIDEO ZZA KULIS

19.11.2020  10:27
Jak wygląda mieszkanie Paździocha? Zdradzili tajemnicę serialu
Jak wygląda mieszkanie Paździocha? Zdradzili tajemnicę serialu Fot: TOMASZ ŻUKOWSKI/East News

Serial „Świat według Kiepskich” ma już ponad 20 lat, a my zaglądamy za jego kulisy. Serialowa Mariolka, czyli Basia Mularczyk, w specjalnym wideo pokazuje, jak wygląda plan serialu.

Zastanawialiście się kiedyś, jak naprawdę wyglądają serialowe mieszkania? Mamy dziś dla was odrobinę prawdy. Mariolka z "Kiepskich" pokazała kulisy produkcji... Początek wycieczki po planie filmowym to kuchnia Kiepskich. Następnie aktorka przechodzi do kolejnych pomieszczeń takich jak salon, sypialnia, przedpokój i toaleta na korytarzu. Odwiedziła również tajemnicze mieszkanie Mariana Paździocha (Ryszard Kotys).

Basia Mularczyk na wideo zdradziła, że słynna klatka schodowa nie istnieje. Przypomniała, że jakiś czas temu serial był kręcony w prawdziwym budynku. Obecnie tworzony jest w studiu wśród dekoracji imitujących mieszkania.

"Świat według Kiepskich" - na planie serialu, ciekawostki:

Serial „Świat według Kiepskich”  jest emitowany w Polsacie od 16 marca 1999 roku. W ostatnim czasie zawisły nad nim czarne chmury - po zakażeniu koronawirusem SARS-COV-2 zmarł odtwórca roli "Boczka" Dariusz Gnatowski. Pod znakiem zapytania pozostaje też obecność na planie Ryszarda Kotysa (Paździoch), który zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Czytaj także