Nowa twarz Polsatu?

Światowa gwiazda w "Twoja twarz...". Zastąpi Skrzynecką?

Wojciech Kozicki
10.01.2023  16:37
Natalia Janoszek w„Twoja twarz brzmi znajomo”
Natalia Janoszek w„Twoja twarz brzmi znajomo” Fot: Wojciech Olkusnik/East News

„Twoja twarz brzmi znajomo” i zmiana w jury. Katarzyna Skrzynecka zostanie zastąpiona przez młodą aktorką? Polsat wykonał zaskakujący ruch – do obsady show dołączy gwiazda Bollywood i programu „Taniec z Gwiazdami” Natalia Janoszek.

Polsat znów zaskakuje. „Twoja twarz brzmi znajomo” straciła takie gwiazdy jak Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, a na tym pewnie się nie skończy. Lista uczestników „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18” ma już być zamknięta, a Edward Miszczak kreuje nową obsadę. Jak ujawnia Jastrząb Post, do „Twojej twarzy…”  dołączy jako uczestniczka Natalia Janoszek. Czy to będzie nowa gwiazda Polsatu?

Zmiany w "Twoja twarz brzmi znajomo". Nowa gwiazda Polsatu

Informator Jastrząb Post ujawnił, że po udanym udziale w programie „Taniec z gwiazdami”, Natalią Janoszek niemal od razu dostała propozycję z Polsatu, by dołączyć do „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jako gwiazda Bollywood świetnie śpiewa i tańczy, ma duże doświadczenie w pracy przed kamerą.

Krążą plotki, że Edward Miszczak uderzy też w „Taniec z gwiazdami” i jedna z gwiazd z jury ma zostać usunięta przez dawne niesnaski.

Kim jest Natalia Janoszek? Światowa gwiazda w Polsce

Natalia Janoszek to aktorka urodzona w 1990 roku. Choć jest młoda jak polska demokracja, to ma już liczne sukcesy na koncie. Zagrała m.in. w filmach „365 dni” i „Między nami swingersami”. Zasłynęła również, gdy zjadła kolację z greckim milionerem (Victor Restis), który zapłacił milion dolarów za spotkanie. To także gwiazda Bollywood, a sesja zdjęciowa i wywiad dla magazynu "L’Officiel Arabia" zapewniły jej ogromne grono fanów. Miała również okazję wystąpić Dubaju w kreacjach Michaela Cinco, czyli jednego z największych arabskich projektantów, który ubierał między innymi takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Aishwarya Rai czy Lady Gaga.

Natalia Janoszek to wszechstronnie utalentowana artystka, która dzięki ponadprzeciętnym ambicjom i ciężkiej pracy osiągnęła międzynarodowy sukces. Została doceniona między innymi przez twórców Bollywood oraz producentów filmowych zza oceanu – informuje Dzień Dobry TVN.

Janoszek zajmuje się też działalnością charytatywną wspierając WWF i UNICEF. Angażuje się w projekty budowy szkół na Jamajce oraz pomocy osobom starszym mieszkającym w Polsce.

Czytaj także