18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niespodziewany atak na modelkę! Stado rzuciło się na nią z zębami [WIDEO]

Redakcja
13.02.2019  10:35
świnie zaatakowały modelkę
świnie zaatakowały modelkę Fot: Facebook/Michelle Lewis

Michelle Lewin przeżyła prawdziwy horror na plaży. W czasie beztroskiego pozowania do zdjęć, nagle rzuciło się na nią stado krwiożerczych bestii. Zaatakowały ją... świnie!

Wenezuelska modelka fitness i specjalistka od zdrowego odżywiania Michelle Lewin podzieliła się ze swoimi fanami nagraniem z dość nietypowej sesji i zdecydowanie zaskakującego ataku na nią. Kobieta i jej pozowanie do zdjęć nie spodobały się lokalnym świniom, które w pewnym momencie zaczęły ganiać za 32-latką i straszyć ostrymi kłami.

Nagranie z ataku pojawiło się w mediach społecznościowych modelki i właśnie podbija internet, udostępniane masowo przez internautów. Tylko na Facebooku obejrzało je już 10 milionów osób, na Instagramie - kolejnych 5 milionów!

Do nietypowego zdarzenia doszło na Bahamach. Michelle udała się tam na urlop i właśnie planowała skorzystać z uroku plaży i zrobić sobie kilka nowych fotek. Nie wiedziała jednak, że weszła na terytorium strzeżone i okupowane przez świnie, a ta niewiedza kosztowała ją kilka czerwonych śladów na pośladkach i masę strachu.

Świnie zaatakowały modelkę
Świnie zaatakowały modelkę

Plaża świń na Bahamach. Tu rządzą zwierzęta!

Co ciekawe, jedna z wysp na Bahamach znana jest właśnie z tego, że zamieszkują ją świnie i świnie nią rządzą. Skąd zwierzaki wzięły się na Big Major Cay - tego do końca nie wiadomo, ale istnieje kilka teorii. Jedna z nich to zatopiony statek, z którego się wydostały, inna - chwyt marketingowy i przyciąganie turystów.

Świnki ponoć bardzo lubią towarzystwo ludzi, pływają z nimi, opalają się na piasku. Pytanie tylko, dlaczego akurat Michelle nie przypadła im do gustu...

 

logo Tu się dzieje