18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W tym roku nie ma LIPY...

Mega gwiazda na sylwestrze TVP!

Wojciech Kozicki
13.12.2022  12:32
Sylwester Marzeń TVP. Wirtualna Polska: Dua Lipa wystąpi w Zakopanem
Sylwester Marzeń TVP. Wirtualna Polska: Dua Lipa wystąpi w Zakopanem Fot: Paweł Murzyn/East News

Sylwester Marzeń z Dwójką TVP w Zakopanem w tym roku ma być wyjątkowy. Kto zagra? Telewizja publiczna stawia na polskie i zagraniczne gwiazdy. Gościem ma być podobno Dua Lipa!

Każdy Sylwester Marzeń TVP to od lat popularne gwiazdy takie jak Danzel, Oceana, Ace of Base, Luis Fonsi i Jason Derulo. Kto we tym roku? Wiadomo, że zagrają m.in. Zenek Martyniuk, Sławomir, Edyta Górniak. Ma pojawić się też wielka zagraniczna gwiazda. Wirtualna Polska ujawnia, że może to być nawet Dua Lipa!

Dua Lipa na Sylwestrze TVP?

Wirtualna Polska potwierdziła informację w źródłach zbliżonych do TVP. Telewizja nie komentuje tej rewelacji, a „news o gwieździe sylwestra jest traktowany jak tajemnica wagi państwowej”. TVP ma trzymać informację o gwieździe wieczoru w tajemnicy do ostatniej chwili, by uniknąć np. wypadków losowych.

Udało nam się jednak dotrzeć do osoby współpracującej z Telewizją Polską. Zdradziła nam ona, że o kształcie rozmów z przedstawicielami zagranicznych gwiazd wie tylko garstka wysoko postawionych w TVP ludzi. Nikt nie wysyła do siebie maili w tej sprawie, wszystko jest przekazywane na spotkaniach w wąskim gronie lub listownie (koperty z ewentualnymi umowami dostarczają na biurko decydentów zaufane osoby). Ci, którzy znają szczegóły kontraktów lub choćby otarli się o nazwiska potencjalnych gwiazd sylwestra TVP, podpisują dokumenty zastrzegające poufność – ujawnia Wirtualna Polska.

W 2022 roku Dua Lipa miała odwiedzić Polskę i zagrać na festiwalu Open'er. Występ został odwołany z powodu złej pogody. Być może jednak fani wokalistki usłyszą „Love Again”, „Levitating”, „Don’t start now”, „New Rules” i „Physica” w ramach sylwestrowej imprezy TVP.

Ciekawe ile to kosztuje i kto za to zapłaci...

Dua Lipa - New Rules (Official Music Video)

Czytaj także