18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Nie chce tyle płacić"

Problem z sylwestrem TVP. Zakopane ich pogoni?

Wojciech Kozicki
10.11.2022  18:20
Sylwester TVP nie w Zakopanem? Koszty stały się problemem
Sylwester TVP nie w Zakopanem? Koszty stały się problemem Fot: TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Sylwester TVP w Zakopanem 2022/2023 zagrożony? Okazuje się, że jest problem z imprezą sylwestrową w stolicy Tatr.  To dosłownie może być sylwester marzeń… bo będziecie mogli o nim tylko pomarzyć. 

Czekacie na Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem, by rozkoszować się przebojami Rodowicz i Martyniuka pod Giewontem? Może czekać was rozczarowanie. Zazwyczaj kosztami organizacjami Telewizja Publiczna dzieliła się z miastem, biorąc na siebie większy ciężar finansowy. W tym roku miało jednak podobno dojść do sporu, bo Zakopane miałoby zapłacić więcej, niż w latach poprzednich.

Sylwester w Zakopanem. Górale nie dogadają się z TVP?

Jak podaje Onet.pl, prezes TVP Jacek Kurski przyjaźnił się z burmistrzem Leszkiem Dorulą. Jednak Kurskiego w TVP już nie ma, a podobno z nowym prezesem negocjacje nie idą już tak gładko. Ile Zakopane miałoby zapłacić za Sylwestra Marzeń z TVP?

Mateusz Matyszkiewicz najpierw zażądał od Zakopanego trzech milionów złotych. Samorząd jednak nie chce tyle płacić, bo w przeszłości organizacja sylwestra kosztowała miasto milion złotych, a do imprezy z ubiegłego roku nic nie dopłacono – pisze Onet.pl.

Porozumienia wciąż brak, a ostateczny termin mija 15 listopada. Jeśli Zakopane i TVP się nie dogadają, trzeba będzie na gwałt szukać innego miejsca.

Jesteśmy w trakcie rozmów z Telewizją Polską. Umowa jeszcze nie została podpisana, więc niczego potwierdzić nie możemy – twierdzi Urząd Miasta Zakopane. (Plejada)

Czytaj także