Uważać trzeba wszędzie

Syn byłej żony Wiśniewskiego ciężko chory przez... kleszcza?

17.06.2019  07:41
Syn byłej żony Wiśniewskiego ciężko chory przez... kleszcza?
Syn byłej żony Wiśniewskiego ciężko chory przez... kleszcza? Fot: TRICOLORS/East News

Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej jakiś czas temu wylądował w szpitalu. Chłopczyk był w naprawdę ciężkim stanie. Teraz na jaw wychodzi, czemu zachorował.

Dominika Tajner-Wiśniewska nie mogła mówić ostatnio o tym, że ma szczęście. Małżonka Michała Wiśniewskiego najpierw bardzo wcześnie odpadła z Tańca z Gwiazdami, potem dowiedziała się, że mąż chce się z nią rozwieść, a chwilę później czuwała w szpitalu przy łóżku swojego chorego syna.

Syn Tajner ciężko chorował... przez kleszcza?!

Teraz na jaw wychodzi, na co tak ciężko zapadł 13-letni Maksymilian. Przypominamy, że jego choroba zaczęła się od tego, że chłopczyk stracił przytomność nagle. W szpitalu wybudził się, ale lekarze nie mieli pojęcia, co mu dolega. 

Ostatecznie medycy ustalili, że przyczyną utraty przytomności przez Maksa było wirusowe zapalenie mózgu. Jak się okazuje, mogło je wywołać... ukąszenie kleszcza. Jak wiadomo, kleszcze przenoszą wiele chorób, których diagnostyka może trwać latami.

Rodzina czeka na wyniki badań Maksa. Przy okazji chcą wykluczyć inne ewentualne choroby, jakie wywołuje ugryzienie kleszcza. Objawy, jakie miał Maksymilian, wskazują właśnie, że mogło dojść do ukąszenia. Na szczęście doszedł już do siebie i czuje się tak, jakby nic się nie wydarzyło - mówi znajomy rodziny Tajnerów. 

Myślicie, że to faktycznie było przyczyną choroby chłopca?

Przeczytaj więcej
Komentarze