18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trudne sprawy

Allan Krupa o rozstaniu z dziewczyną. "Mama pomogła"

Wojciech Kozicki
06.09.2023  15:45
Allan Krupa i Angelika Dziedzic. Edyta Górniak wspiera syna
Allan Krupa i Angelika Dziedzic. Edyta Górniak wspiera syna Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Allan Krupa, najbardziej znany z bycia synem Edyty Górniak, przeżywa rozstanie z ukochaną. Związek z tiktokerką Angeliką Dziedzic nie przetrwał próby czasu. Teraz młody artysta ujawnił szczegóły trudnego rozstania w Plejadzie. Jak radzi sobie ze złamanym sercem? Na szczęście jest mama!

Miał być ślub… niczym w piosence Moniki Brodki! Ale życie jak stary kot chodzi swoimi drogami. Allan Krupa i Angelika Dziedzic rozstali się zanim padło sakramentalne „tak”. Po dwóch latach magiczna kraina miłości stała się emocjonalną pustynią zraszaną łzami. Podobno sama Edyta Górniak walczyła o związek Allana i Angeliki, niemalże prowadząc resuscytację ich związku, ale…

Syn Edyty Górniak o rozstaniu. Mama wspiera Enso

Dlaczego raper Enso (pod tym pseudonimem Krupa próbuje być raperem) rozstał się z gwiazdą mediów społecznościowych? Opowiedział o kulisach rozstania z dziewczyną w rozmowie z Plejadą. Zdementował kilka plotek na temat zakończonego związku.

Czy naprawdę zerwał z nią, bo nie chciał z nią zamieszkać? Informator Super Expressu miał ujawnić, że „za wcześnie zdecydowali się na wspólne dorosłe życie”. A jak było naprawdę?

Nasze drogi się rozeszły i tyle. To się stało przez prywatne kwestie, ale rozeszliśmy się w zgodzie i z tego się cieszę, że tak to wyszło. Wiadomo, nie każdy jest stworzony dla każdego i niestety zajęło nam trochę czasu, żeby się o tym przekonać. […] To były kwestie osobowości i charakteru
- ujawnił Allan Krupa. (Plejada)

Krupa wyznał, że w trudnych chwilach wspiera go mama, dla której rodzicielstwo jest ważniejsza, niż kariera. Jak dodaje Radio ZET, pieśniarka ma w sobie tyle dobroci i empatii, że wspiera nawet niedoszłą synową.

Moja mama naprawdę bardzo mocno pomogła w tym całym procesie i zdecydowanie Angelice też bardzo pomogła licznymi rozmowami, więc jestem bardzo wdzięczny za to, że to zrobiła. Wsparła obie strony bardzo. Tak naprawdę ze wszystkimi problemami mogę przyjść do mamy
- powiedział Plejadzie syn Górniak.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje