18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poniósł go kolorowy wiatr

Syn Górniak mówi ile chce zarabiać. Polacy liczą zera

Wojciech Kozicki
26.09.2023  14:36
Syn Edyty Górniak o pieniądzach. Allan Krupa czuje kolorowy wiatr?
Syn Edyty Górniak o pieniądzach. Allan Krupa czuje kolorowy wiatr? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Wiadomo ile wynosi średnia pensja w Polsce. Jest średnio. Allan Krupa marzy jednak o wielkich pieniądzach niczym amerykański raper. Syn Edyty Górniak ujawnił ile musi zarabiać miesięcznie, aby żyć spokojnie. Poniósł go kolorowy wiatr?

Zarobki w Polsce? Ile trzeba zarabiać, by żyć na luzie i jedynie zastanawiać się czemu wilk tak wyje w księżycową noc i czemu ryś tak zęby szczerzy rad? Allan Krupa, najbardziej znany z bycia synem Edyty Górniak, marzy by kręcić skowyrny bankroll. Samozwańcza gwiazda rapu w wywiadzie u Żurnalisty wyznała, że jego skazany ojciec „okradł mamę”, a do tego opowiedział o wymarzonych zarobkach.

Anna Krupa i wymarzone zarobki w Polsce. Edyta Górniak dumna z syna?

Pieniądze szczęścia nie dają? Syn Edyty Górniak najwyraźniej jest innego zdania. Ujawnił ile trzeba zarabiać, by być szczęśliwym. I hop, kawa już niepotrzebna...

Myślę, że 100 tysięcy, to jest takie bardzo optymalne. Już można żyć spokojnie i sobie odkładać – wyznał Allan Krupa.

Allan Krupa robi karierę jako raper, chociaż pewnie nigdy nie słyszeliście jego nawijki. Bierze jednak ogromne pieniądze za noc jako DJ. Jak zwraca uwagę Radio ZET, wystąpił z Edytą Górniak na sylwestrze w Zakopanem, a teraz zaszczycą obecnością na Roztańczonym Narodowym.

Allan Krupa jest zapraszany do klubów i tam gra didżejskie sety. Według „Plotka” za dwie godziny takiego grania zarabia 7 tysięcy złotych. Należy zaznaczyć, że to minimalny czas jego występu w klubie. Syn Edyty Górniak gra także na całonocnych imprezach. „Pudelek” z kolei donosi, że za swoje show podczas Roztańczonego Narodowego Allan Krupa może dostać nawet 20 tysięcy złotych. Już takie kwoty są duże i mogą robić wrażenie, jednak młody wykonawca ma znacznie większe ambicje. Czy dużo wymaga?
- pisze radiozet.pl.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje