18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

O matko!

Syn Górniak twierdzi, że ojciec swojego syna "okradł mamę"

Wojciech Kozicki
25.09.2023  10:06
Edyta Górniak dumna z syna? Allan Krupa u Żurnalisty: Dariusz Krupa okradł moją mamę
Edyta Górniak dumna z syna? Allan Krupa u Żurnalisty: Dariusz Krupa okradł moją mamę Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER.East News

Edyta Górniak niedawno w wywiadzie jak kombajn skosiła byłego męża. Syn Edyty Górniak również przyłączył się do medialnego miażdżenia skazanego Dariusza Krupy. Ojciec swojego syna otrzymał bolesny cios!

Ale urwał! - chciałoby się zacytować klasyka patrząc jak obrywa Dariusz Krupa. Edyta Górniak oskarżyła go, że nie płacił alimentów. Teraz syn Edyty Górniak Allan Krupa w mediach rozprawił się z ojcem. Padły bardzo mocne słowa.

Syn Edyty Górniak uderza w ojca. Allan Krupa kontra Dariusz Krupa

Allan Krupa u Żurnalisty udzielił mocnego wywiadu, który opatrzono tytułem "Jak wychowuje Edyta Górniak?". Kontrowersyjny youtuber nie omieszkał zadać pytań o ojca, który trafił do więzienia za spowodowanie śmiertelnego wypadku. Nawiązał do wypowiedzianych niedawno przez 19-latka słów o "żałosnej próbie poprawienia wizerunku", pytając o warunki, na jakich ewentualnie mógłby ponownie się z nim porozumieć.

To jest chyba wiadome, że mój tata okradł nie tylko moją mamę, ale i mnie. Nie mam powodu, żeby gdzieś tam szukać z nim relacji. I te warunki to jest po prostu zwrócenie pieniędzy, które ukradł, jakby no to wtedy pogadamy- wyznał Allan Krupa.

Edyta Górniak wspomniała niedawno, że Allan Krupa nie przyjąłby pieniędzy od ojca. Nie ma się co dziwić. Zbija imponujące kokosy jako raper i DJ. Pewnie nigdy nie słyszeliście jak rapuje Enzo, ale i tak ma stawki za godzinę jakich wy nigdy nie dostaniecie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje