18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma synka w nosie?

Syn Opozdy trafił do szpitala! Szokujące zachowanie Królikowskiego

10.01.2023  12:18
Vincent chorował przez święta
Vincent chorował przez święta Fot: Instagram asiaopozda

Niedługo przed urodzeniem małego Vincenta Joanna Opozda została opuszczona przez Antka Królikowskiego. Chłopiec od początku życia choruje, a samotna matka przeżywa ciężkie chwile próbując mu pomóc. Teraz poinformowała, że święta musieli spędzić w szpitalu.

Mały Vincent, syn Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego, choruje od początku życia. W wywiadzie aktorka zdradziła szczegóły jego stanu zdrowia.

Vini miał równo miesiąc, kiedy trafił do szpitala. Lekarze postawili diagnozę: odmiedniczkowe zapalenie nerek

- mówiła Joanna Opozda w rozmowie z „Party”.

Joanna Opozda nie może jednak liczyć na wsparcie ojca dziecka i męża. Antek Królikowski kompletnie odciął się od rodziny i nie chce nawet płacić zasądzonych alimentów. Wolał, żeby komornik zajął mu konta, a obecnie ryzykuje więzieniem, tylko żeby z własnej woli nie dać ani grosza na swoje chore dziecko?

Doprawdy sytuacja jest niezwykle kuriozalna i staje się już niemal śmieszna. Jak pisał „Super Express”, Antkowi Królikowskiemu grozi nawet rok więzienia za tzw. przestępstwo niealimentacji.

Święta w szpitalu

11-miesięczny już Vincent choruje całe życie. Przez to Joanna Opozda nawet święta musiała spędzić w szpitalu.

Vincent miał wysoką gorączkę, konieczna była hospitalizacja. Zamiast cieszyć się wolnym czasem, spędzili go w szpitalu. Sytuacja była bardzo poważna, ale została opanowana. Niestety, w tym trudnym czasie Antek nie odwiedził synka

- mówi źródło „Super Expressu”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także