18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To tu go aresztowali

Syn Zenka sprzedaje mieszkanie. Daniel pozbywa się wspomnień?

25.03.2019  13:48
Syn Zenka Martyniuka sprzedaje mieszkanie w Wasilkowie
Syn Zenka Martyniuka sprzedaje mieszkanie w Wasilkowie Fot: Facebook/daniel Martyniuk

Syn Zenka Martyniuka ogłosił na Facebooku, że sprzedaje swoje mieszkanie w Wasilkowie. To tam aresztowany tuż przed Sylwestrem Daniel M. mieszkał z młodziutką żoną Eweliną. Chwilę później ich związek się rozpadł.

Jak mieszka syn największego gwiazdora disco-polo? Nie wiemy... Wiemy za to, jak mieszkał. Dom, w którym przez kilka miesięcy toczyło się życie młodego małżeństwa - Daniela i Eweliny M. - trafił właśnie na sprzedaż.

Witam. Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Wasilkowie mieszkanie 130m^2, umeblowane, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe, cena do uzgodnienia dogodne połączenie z miastem centrum 10 min MPK
ZAINTERESOWANYCH PROSZE NA PRIV
FALSZYWYM KONTOM NIE ODPISUJE - napisał pretendujący do miana celebryty syn Zenka Martyniuka.

Daniel M. sprzedaje mieszkanie. Co z jego rodziną?

Daniel decyzję o sprzedaży mieszkania ogłosił na Facebooku. Tam też zamieścił zdjęcia swojego "skromnego" lokum. Jak się ono prezentuje?

Komentujący są zgodni: te wnętrza robią wrażenie! Niestety, nie posłużą już ani Danielowi, ani Ewelinie, ani ich maleńkiej córeczce.

Syn Zenka Martyniuka zaraz po narodzinach swego pierwszego dziecka ogłaszał, że wyjaśnili sobie wszystko z partnerką i teraz będą tworzyć szczęśliwą rodzinę. Niestety, znowu coś nie wyszło, bo młody tata już podobno złożył pozew o rozwód. Powodem jego decyzji mają być problemy ze znalezieniem wspólnego języka z teściową, do której po wielkiej awanturze z mężem wyprowadziła się Ewelina. Czy to już ewidentny koniec rodziny?

logo Tu się dzieje