18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Synowa Zenka Martyniuka nie wytrzymała? Żona Daniela M. trafiła do szpitala

Redakcja
07.01.2019  14:41
synowa Zenka Martyniuka w szpitalu
synowa Zenka Martyniuka w szpitalu Fot: PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News / Anatol Chomicz/Polska Press/East News

Daniel M. i Ewelina Martyniuk są małżeństwem od października, ale nad ich domem już wiszą czarne chmury. Po awanturze, którą partnerce urządził syn Zenka Martyniuka i medialnej burzy, jaka wywiązała się chwilę później, kobieta trafiła do szpitala.

W niedzielę 30 grudnia między Eweliną Martyniuk i Danielem M. doszło do awantury, która skończyła się zatrzymaniem mężczyzny. Nie dość, że zachowanie świeżo upieczonego małżonka już nie pierwszy raz zmusiło policję do interwencji, to jeszcze funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki.

Wszystko rozegrałoby się zapewne w domowym zaciszu, gdyby nie fakt, że awanturujący się młodzieniec, przyszły ojciec, mąż 19-letniej Eweliny, to jednocześnie syn wielkiego gwiazdora disco polo, Zenka Martyniuka. Sprawiło to, że kolejne informacje o burzliwym życiu mężczyzny i jego trudnym związku szybko trafiły do mediów.

Okazuje się, że kolejne doniesienia i cała sytuacja mają bardzo zły wpływ na ciężarną żonę Daniela M. Z pewnością do jej nie najlepszego stanu trzy grosze po raz kolejny dołożył małżonek, który publicznie, na Facebooku oskarżył partnerkę o bycie nimfomanką i oznajmił, że "złapała go na ciążę", a on nie kocha jej odkąd dowiedział się, że będą mieli dziecko.

ZOBACZ:  Syn Zenka próbuje się wybielić. "Moja żona to nimfomanka, będziecie przepraszać"

Teściowie Daniela M. wydali oświadczenie. Ewelina jest w szpitalu

Tymczasem rodzice dziewczyny postanowili wydać oficjalne oświadczenie w sprawie i zagrozili, że za ujawnienie szczegółów o ich życiu (miejsca zamieszkania, danych osobowych oraz tego, czym zajmują się zawodowo) pociągną poszczególne media do odpowiedzialności prawnej.

To co się dzieje narusza nasz mir domowy. Nękają nas w miejscu zamieszkania i w miejscu pracy. Media podały bezprawnie miejsce naszego zamieszkania, nasze dane osobowe oraz szczegóły dotyczące prowadzonej przez nas działalności - napisali w opublikowanym przez pomponik.pl oświadczeniu.

Przy okazji okazało się, że trudny okres dał się we znaki ciężarnej Ewelinie. Żona Daniela M. trafiła do szpitala i pozostaje pod stałą opieką lekarzy.

Przez nasilające się ataki ze strony mediów, dziennikarzy i śledzenia naszej rodziny Ewelina Martyniuk znalazła się w szpitalu i wymaga pomocy lekarskiej. Stalking, którego dopuszczają się osoby związane z mediami oraz inne podmioty pod adresem naszej rodziny, jest niedopuszczalny i zmusza nad do podjęcia radykalnych kroków prawnych - podali rodzice dziewczyny.

ZOBACZ:  Daniel M. skazany! Syn Zenka Martyniuka dostał wyrok za awantury i narkotyki  

Daniel M. aktywny na Instagramie. "Nie przesadzacie?"

W całą sprawę przez tydzień nie angażował się, przynajmniej medialnie, tata Daniela M. - Zenek Martyniuk. Gwiazdor zdecydował się w końcu na rozmowę z "Super Expressem" i poinformował, że chciałby wysłać syna na odwyk, a ten ma jeszcze szansę poprawy i stania się odpowiedzialnym mężem i ojcem dla swojego dziecka.

Piosenkarz disco polo powiedział przy okazji, że chce porozmawiać z synem, ale obecnie nie ma z nim kontaktu. Daniel M. ma "być wkurzony" całą sytuacją. Wyraz temu młodzieniec dał na Instagramie w tak zwanym "Insta Stories".

"Cześć, słuchajcie, czy wy czasem już nie przesadzacie z tymi komentarzami i robieniem ze mnie kryminalisty? - zapytał w kilkusekundowym nagraniu.
Daniel M. na instagramie

ZOBACZ TEŻ:  

  • Syn Zenka Martyniuka skończy marnie? Znajomi gwiazdora: czeka go tragiczna przyszłość
  • Daniel M. z żoną
Daniel M. z żoną
Daniel M.

 

logo Tu się dzieje