18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Prawie się nie mieści”

Szok! Obrzydliwe żarty z Elżbiety Romanowskiej w telewizji!

29.09.2023  15:45
Elżbieta Romanowska niesmacznie wyśmiana w telewizji
Elżbieta Romanowska niesmacznie wyśmiana w telewizji Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Nową prowadzącą program „Nasz nowy dom” na antenie Polsatu została Elżbieta Romanowska, która zastąpiła Katarzynę Dowbor. Wielu telewidzom nie spodobała się ta zmiana, a w programie „Gogglebox. Przed telewizorem” padły nawet niesmaczne żarty pod adresem nowej gospodyni show. Celebryci naśmiewali się z jej sylwetki.

Elżbieta Romanowska zastąpiła Katarzynę Dowbor na stanowisku prowadzącej program „Nasz nowy dom” na antenie Polsatu. Ta decyzja Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego stacji, spotkała się z dużym oporem, a wszystko odbyło się w atmosferze kontrowersji, jeśli nie wręcz skandalu.

Romanowska nie daje jednak sobie w kaszę dmuchać i świetnie idzie jej nowa praca. Nie da się jednak ukryć, że wielu widzów odeszło wraz z Katarzyną Dowbor, bowiem wyniki oglądalności programu spadły znacząco, nawet o ćwierć miliona widzów. Teraz nowe odcinki „Nasz nowy dom” zostały skomentowane w „Gogglebox. Przed telewizorem”, programie, w którym możemy oglądać ludzi komentujących to, co widzą na ekranie.

Przykre żarty z Elżbiety Romanowskiej w „Gogglebox. Przed telewizorem”. Naśmiewali się z jej sylwetki

Celebryci znani z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” stacji TTV – Big Boy, Nagana i Morus – oglądali nowe odcinki „Nasz nowy dom” z Elżbietą Romanowską jako prowadzącą i komentowali to, co widzieli na ekranie. Zaczęło się od miłych słów Big Boya, który stwierdził, że aktorka dobrze sobie radzi na nowym stanowisku. „Fajnie Ela Romanowska prowadzi, mi się podoba”, stwierdził. Jednakże tuż po tym Morus wypalił z niemiłym żartem pod adresem Romanowskiej.

Prawie się w drzwi nie mogła zmieścić. Bokiem musiała wchodzić, jak moja nauczycielka od polskiego z podstawówki - powiedział Morus w „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Jak przypomina „Super Express” gwiazda programu zmaga się z insulinoopornością. Tym bardziej karygodne są słowa celebryty stacji TTV. Czy Polsat na to zareaguje i zażąda przeprosin?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje