18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ależ wieści!

SZOK! Oliwia Bieniuk jest w ciąży? Pokazała TEST CIĄŻOWY!

10.11.2022  09:20
Czy Oliwia Bieniuk jest w ciąży?
Czy Oliwia Bieniuk jest w ciąży? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Hip, hip, hurra! A może „chlip, chlip, o nie”? Bowiem Oliwia Bieniuk udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie testu ciążowego. Jaki jest jego wynik?

Oliwia Bieniuk to wielce utalentowana córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, które chce (i może) iść w ślady sławnej mamy. Pokazała już, że radzi sobie w fotomodelingu, a ostatnio także coraz śmielej wchodzi w świat aktorstwa – występuje w serialu „Gliniarze”. Oliwio, życzymy Ci podboju małego ekranu i pięknej kariery! Czy nie zahamuje jej jednak ewentualna ciąża?

Czy Oliwia Bieniuk jest w ciąży?

Na swojej instagramowej relacji Oliwia Bieniuk zamieściła mocne zdjęcie. Możemy na nim zobaczyć… test ciążowy. Niestety, nie jest on pozytywny. Piszemy „niestety”, ponieważ jego właścicielka napisała jasno o swoich odczuciach - „Jak widać, nie ma tej wymarzonej kreski!”.

To jednak nie Oliwia Bieniuk zrobiła zdjęcie testu, lecz Nawojka Chałupińska, dyrektorka zarządzająca i country manager Tidal w Polsce, której post wymierzony był w Jarosława Kaczyńskiego i jego ostatnie dziwaczne słowa o kobietach-alkoholiczkach.

Panie Jaroslawie K. mam wrażenie, ze coś się odkleiło w Pana głowie (już jakiś czas temu, ale teraz mnie to już bardziej niepokoi). Domyślam się, ze nie ma Pan kontaktu z kobietami (w każdym wieku – a zwłaszcza w wieku rozrodczym) i nie wie Pan z czym one się borykają

- napisała Nawojka Chałupińska. Pełną treść jej wypowiedzi możecie znaleźć na dole.

Czy Oliwia Bieniuk jest ciąży – nie wiemy! Prawdopodobnie nie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Test ciążowy na profilu Oliwii Bieniuk
Test ciążowy na profilu Oliwii Bieniuk Fot: Instagram oliwia.bieniuk
Czytaj także