18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Brzozowski śpiewa Gangnam Style w Kole Fortuny. "100% koncentratu z cebuli" [WIDEO]

Redakcja
26.05.2018  16:42
Rafał Brzozowski koło fortuny gangnam style
Rafał Brzozowski koło fortuny gangnam style Fot: Facebook.com/Cebulion24

"Żenadometr wyje*ało"

„Koło Fortuny” i kolejna wpadka? To chyba za mało powiedziane. Z pewnościĄ będzie to hit internetu, a może nawet „żenada roku”. Zdania są podzielone. Rafał Brzozowski po raz kolejny sprawił, że zawiesił się Matrix, piekło zamarzło, a najlepsze odpowiedzi z „Familiady” wydają się strzałem z pistoletu na kapiszony.

Rafał Brzozowski, znany z „Jaka to melodia” i The voice of Poland”,, „rozwalił system”, gdy zaśpiewał „Blue” Eiffel 65 w Kole Fortuny. Autor hitu "Tak blisko" znów podniósł poprzeczkę. Wykonał „Gangnam Style” Psy. Jak poszło my wykonanie koreańskiego hitu? Komentarze internatów i portali mówią same za siebie.

Żenadometr wyje*ało. 100% koncentratu z cebuli - cytuje internautów serwis natemat.pl

Dzwońcie po pogotowie – napisał Pudelek na swoim profilu na Facebooku.

Nawet nie można w spokoju obejrzeć „Koła fortuny”, bo musi zrobić z siebie idiotę – uważa Magdalena. (facebook.com/PUDELEK)

Czy to już zostało zgłoszone do prokuratury? – pyta Gabriel. (facebook.com/PUDELEK)

Internauci są bardzo odważni. Narażają się Brzozowskiemu, który wyraźnie nie lubi krytyki. Jak podaje pudelek.pl, pozwał autora niepochlebnej recenzji. Rafał Waliński w recenzji nie zostawił na nim suchej nitki za płytę „Borysewicz-Brzozowski”. Porównał wokalistę do „oślizgłej galaretki”. Interia musiała przeprosić za krytyczny tekst.

ZOBACZ TEŻ: Jak ma na imię Bogusław Linda? Tragedia w „Kole fortuny”

Rafał Brzozowski i "Gangnam style" w "Kole fortuny":

Zagłosuj

Podoba ci się "Gangnam style" Rafała Brzozowskiego?

Liczba głosów:

Czytaj także
Przeczytaj więcej