18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

No i d*** zbita...

Szok w mma. Walczą na klapsy w gołą pupę [WIDEO +18]

Wojciech Kozicki
14.04.2023  13:55
Szok w mma. Kobiety walczą na klapsy na gołą pupę [WIDEO +18]
Szok w mma. Kobiety walczą na klapsy na gołą pupę [WIDEO +18] Fot: Twitter screen

Nowe damskie sporty walki i może wkrótce dyscyplina olimpijska? W tej formule mma dozwolone są tylko ciosy poniżej pasa. Rumunia promuje zawody sportowe w klapsach w gołą pupę. Panie oczywiście są oczywiście mocno roznegliżowane czy rozrywka o kant d*** potłuc?

Rumunia rewolucjonizuje sporty walki dla kobiet. Podczas gali RFX zaprezentowano nietypową walką kobiet. W klatce pojawiły się dwie seksowne niewiasty znane z materiałów dla dorosłych. Dźwignie, slamy i duszenia? Nie tym razem! W rumuńskiej formule mma panie toczyły pojedynek na klapsy w pupę. Pupa oczywiście goła, a panie odziane nader skąpo. Naga prawda o walkach mma?

Podczas ostatniej gali RFX zawodnicy mieli za zadanie okładać się po twarzy. To tak zwany slap fighting, w który chce się zaangażować nawet właściciel UFC Dana White. Organizatorzy wydarzenia w niespodziewany sposób zadbali o rozpoznawalność i promocję – informuje Radio ZET.

Walka na klapsy. Gacie w dół i chlast, chlast

Walkę na klapsy stoczyły ze sobą Roxana Aiftimiei i Iuhas Alexandra Daniela. Nie mają za wiele wspólnego ze sportem. Zajmują się publikowaniem treści erotycznych na stronach dla dorosłych. To była ich pierwsza walka, a zwyciężczynią okazała się Roxana Aiftimiei.

Rumunia nie jest prekursorem walki na klapsy w pupę. Okazuje się, że podoba dyscyplina była już kilka lat temu lansowana w Rosji. Jak wszystko co robią Rosjanie, także ten sport był po prostu do d…

Chętnie zobaczylibyśmy taką formułę mma w Polsce. Pod warunkiem, że do klatki z opuszczonymi gaciami weszliby polscy politycy.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje