Szokujące wyznania

Uczestnik "Big Brothera" jest gejem. "Był epizod"

20.03.2019  21:11
Kolejne pikantne wypowiedzi w "Big Brotherze" - Darłak jest gejem?
Kolejne pikantne wypowiedzi w "Big Brotherze" - Darłak jest gejem? Fot: Piotr Molecki/East News

Łukasz Darłak z programu „Big Brother” budzi ogromne kontrowersje. Rzekomy psycholog z Rzeszowa, a raczej aktor z seriali paradokumentalnych TVN, zdecydował się na intymne wyznanie.

Kolejny odcinek programu „Big Brother” i kolejne pikantne szczegóły z życia prywatnego bohaterów. Łukasz Darłak znów znalazł się na celowniku. Aż dwóch uczestników programu wprost zapytało go, czy jest gejem. W końcu postanowił opowiedzieć publicznie o swojej orientacji seksualnej.

Łukasz Darłak jest gejem?

Oświadczył uczestnikom programu, że jest heteroseksualny. Sam najwyraźniej miał co do tego wątpliwości, gdy zapytano go, czy jest biseksualny. Przyznał, że jest raczej „biseksualny ze skierowaniem na geja”. Wyznał też, że kiedyś „był epizod”.

W pokoju zwierzeń zdecydował się na szczerość. Jest gejem, ale nie chce tego ujawniać uczestnikom. Uważa, że to mogłoby źle wpłynąć na ich relacje. Być może później zdecyduje się na coming out, gdy lepiej się poznają.

Gej w "Big Brotherze"

Czy naprawdę o tym jeszcze nie wiedzą? Już wcześniej dyskutowali, kto jest gejem w „Big Brotherze”. Najwięcej głosów zdobył oczywiście Darłak. Gdyby uczestnicy mieli dostęp do internetu i portali plotkarskich, dowiedzieliby się, że te opisują Darłaka jako "byłego chłopaka pisarza Michała Witkowskiego". Ich wspólnych zdjęć na ściankach nie brakuje.

Sikanie na siedząco

Przy okazji Łukasz zaliczył też sikanie na siedząco w towarzystwie uczestniczek programu. Dla jednej z nich to chleb powszedni i nie była zdegustowana. Powiedziała, że jej były "siadał na kiblu i sikał jak kobieta".

Przeczytaj więcej
Komentarze