18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tego się po niej nie spodziewacie

Tajemnica Elżbiety Jaworowicz wyszła na jaw. Gorący romans

14.07.2019  15:02
Tajemnica Elżbiety Jaworowicz wyszła na jaw. Gorący romans
Tajemnica Elżbiety Jaworowicz wyszła na jaw. Gorący romans Fot: VIPHOTO/East News

Elżbieta Jaworowicz jest niezatapialną damą polskiej telewizji. Jej program "Sprawa dla reportera" od lat gromadzi ogromną widownię. Prezenterka ma pewną słodką tajemnicę, o której nie wspomina. 

Elżbieta Jaworowicz od lat prowadzi program "Sprawa dla reportera". Potrafi po mistrzowsku wzbudzać w ludziach emocje, dlatego przez cały ten czas nawet nie myślano o tym, by zdjąć jej format z anteny.

Jaworowicz cieszy się ogromną popularnością - jakby wbrew aktualnym czasom. Teraz jeśli nie ma cię w internecie - to tak, jakby cię w ogóle nie było. Prezenterzy i dziennikarze prześcigają się w dbaniu o swoje media społecznościowe, a Elżbiety tam w ogóle nie znajdziemy.

Słodkie tajemnice Elżbiety Jaworowicz

Wszystko przez to, że żelazna dama TVP ma swoje niezmienne zasady - od lat nie dzieli się z nikim szczegółami ze swojego prywatnego życia. Nie wiadomo o niej wiele, ale kiedy już uda się cokolwiek ustalić - news ten dosłownie elektryzuje Polaków. Jedną z największych tajemnic Jaworowicz jest jej gorący romans sprzed lat. 

Podobno jej wielką namiętnością był piosenkarz - Wojciech Gąssowski. Są głosy mówiące, że para nawet ze sobą mieszkała, jednakże nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili. Ostatecznie Jaworowicz znalazła stabilizację uczuciową u boku Eugeniusza Mleczaka. Wcześniej nie mogła mówić o szczęściu w życiu uczuciowym. Mleczak jest jej trzecim mężem - Jaworowicz ma za sobą dwa nieudane małżeństwa - jedno ze znanym biznesmenem, a drugie z Lechem Jaworowiczem, po którym zachowała nazwisko. 

Co więcej, nie każdy wie, że Elżbieta pochodzi z małej miejscowości na Podkarpaciu. Kiedy była młoda i przyjechała do miasta studiować polonistykę - jej pochodzenie sprawiało, że odczuwała wstyd. 

Przyjechałam zdawać egzamin na polonistykę. Usiadłam w sali i zaczęłam podziwiać tę kolorową, pewną siebie młodzież… Poczułam się prowincjuszką, ale później zrozumiałam, że prowincja bywa w nas, a nie zależy od miejsca urodzenia – zwierzała się. 

Ostatecznie na lata została jedną z największych osobowości telewizyjnych. Widać, że warto było podjąć w życiu odważne kroki.