18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tak będzie wyglądał pogrzeb Wellman. Zapowiedziała "imprezę"

Redakcja
29.11.2018  13:55
Dorota Wellman - wyznała, że ma problemy ze zdrowiem i męczy ją choroba (migreny). Opowiedziała też, jak będzie wyglądał jej pogrzeb
Dorota Wellman - wyznała, że ma problemy ze zdrowiem i męczy ją choroba (migreny). Opowiedziała też, jak będzie wyglądał jej pogrzeb Fot: Damian KLAMKA/East News

Dorota Wellman żyje, ale już planuje swój pogrzeb. Autorka książki „Życie towarzyskie” w wywiadzie podała ze szczegółami, jakie atrakcje czekają żałobników. Za "imprezę" będzie odpowiedzialny Marcin Prokop.

Popularna prezenterka z telewizji śniadaniowej i jej wywiad dla „Vivy” może niektórym wydać się szokujący. Dorota Wellman już dokładnie wie, że jej pogrzeb to będzie wesoła impreza. Oświadczyła, że po śmierci nie chce być „czarnym zdjęciem w TVN24”.

ZOBACZ TEŻ: Pogrzeb Michała Wiśniewskiego. Dzieci, komornik i pijana matka

Wellman zdradziła, że już zapisała i zarządziła, jak ma przebiegać uroczystość pogrzebowa. Wykonawcą jej woli będzie Marcin Prokop. Ma zadbać, aby nikt nie płakał i nie wygłaszano przemówień.

Pie*rzyć to! Ludzie mają się spotkać, wspomnieć o mnie i napić za to, żebym prostą drogą poszła tam, gdzie trzeba pójść. To naturalne przedłużenie mojego życia towarzyskiego – wyznała Dorota Wellman. (viva.pl)

Wellman w wywiadach nie unika tematu śmierci. Publicznie oświadczyła, że od lat cierpi na bolesne migreny. Pewnego razu musiała przez nie przerwać prowadzenie „Dzień Dobry TVN”. Jej zdaniem to „rzecz, która ją zabije”.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszająca ślubna sesja. Zrobiła sobie zdjęcia ze zmarłym narzeczonym

Dorota Wellman o swojej figurze:

Czytaj także