18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Widać góry

Tak Justyna Kowalczyk spędziła Dzień Dziecka bez męża. Bardzo symboliczne

02.06.2023  14:09
Tak Justyna Kowalczyk spędziła Dzień Dziecka bez męża
Tak Justyna Kowalczyk spędziła Dzień Dziecka bez męża Fot: Paweł Murzyn/East News, Instagram kacpertekieli

Justyna Kowalczyk-Tekieli złożyła swojego męża do grobu we wtorek 30 maja. W swojej przemowie pogrzebowej wielokrotnie mówiła o swoim synu. Teraz pokazała, jak spędziła Dzień Dziecka.

We wtorek 30 maja odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego Kacpra Tekieliego, wybitnego polskiego wspinacza i prywatnie męża Justyny Kowalczyk, sławnej biegaczki narciarskiej. Tekieli zmarł po tym, jak porwała go lawina w szwajcarskich Alpach, podczas wejścia na szczyt Jungfrau. Podczas pogrzebu, Justyna Kowalczyk wygłosiła wzruszającą mowę pożegnalną, której treść zamieściła później na Facebooku.

Ostatnią karkołomną wspinaczkę Kacper miał zrobić 07.09.2021 w Krakowie. Kilka dni wcześniej urodził się Hugo. Miał okazję przytulić się do naszego chłopczyka, do mnie nie. Przepisy antycovidowe. Przyjeżdżał do szpitala każdego kolejnego dnia, stał pod balkonem i z czwartego piętra rozmawiałam z Nim przez telefon. Bardzo mu uwierało to, że nie mógł mnie przytulić, podziękować. Bardzo. Kacper, jak Kacper, wysłał mi po kilku dniach sms, że dziś się do mnie będzie wspinał. Budynek otynkowany, czwarte piętro. Trochę średnio. Na szczęście w ciągu pół godziny otrzymałam również wiadomość, że możemy wyjść że szpitala. Ostatnią Jego karkołomną wspinaczką, była Direttissima na Mięguszu. Przebiegł ją wręcz. Nie myślcie, że to był szczyt Jego możliwości - wysłał w tym czasie do mnie z 10 smsów. Wrócił do domu nieswój. Niby sukces, ale przytulił się i powiedział, że już tak nie chce

- mówiła Kowalczyk na pogrzebie.

Tak Justyna Kowalczyk spędziła Dzień Dziecka bez męża

W czwartek 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka, Justyna Kowalczyk-Tekieli wybrała się z synkiem na wspólną przejażdżkę rowerową. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych nagranie. W tle widać góry, co jest niezwykle symboliczne w związku z tragedią jej męża.

W tle natomiast słychać utwór „What a Wonderful World” Louisa Armstronga. Ten utwór, napawający optymizmem, jest również szczególnie znaczący w kontekście nagłej śmierci męża. Widać, że Justyna Kowalczyk pozostaje silna i spełnia się w roli samotnej matki. Życzymy jej wiele szczęścia, zdrowia i powodzenia na nowej drodze życia.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Tak Justyna Kowalczyk spędziła Dzień Dziecka
Tak Justyna Kowalczyk spędziła Dzień Dziecka Fot: Instagram justyna.kowalczyk.tekieli
Tak Justyna Kowalczyk spędziła Dzień Dziecka
Tak Justyna Kowalczyk spędziła Dzień Dziecka Fot: Instagram justyna.kowalczyk.tekieli

logo Tu się dzieje