18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tak mieszka Justyna Żyła. Rezydencja za milion złotych [GALERIA]

Redakcja
18.02.2019  13:40
Justyna Żyła i Piotr Żyła - medialna wojna zakończona, rozwiedli się. Dom w Wiśle przypadł Justynie. Zobaczcie jak wygląda rezydencja za milion złotych
Justyna Żyła i Piotr Żyła - medialna wojna zakończona, rozwiedli się. Dom w Wiśle przypadł Justynie. Zobaczcie jak wygląda rezydencja za milion złotych Fot: VIPHOTO/East News

Justyna Żyła i Piotr Żyła rozstali się, po tym, gdy sportowiec zrobił skok w bok. Sądząc po zdjęciach na Instagramie, domu można jej pozazdrościć.

Justyna Żyła to prawdziwa kobieta renesansu. Gotuje na YouTube, rozwiązuje problemy skłóconych par, pozuje nago w Playboyu. Planuje też wydać książkę, a swoje życie relacjonuje na Instagramie. Pojawiają się tam zdjęcia jej pięknego domu.

Jak podaje fakt.pl, dom w Wiśle-Kopydle po rozwodzie otrzymała na własność Justyna Żyła. Posiadłość może być warta milion złotych. Dzięki fotkom na Instagramie, można zobaczyć zdjęcia domu.

 

Tak mieszka Justyna Żyła:

logo Tu się dzieje