18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie ślub?

Wiemy jak rodzice Roksany Węgiel zareagowali na zaręczyny!

Wojciech Kozicki
29.05.2023  17:01
Tak rodzice Roksany Węgiel zareagowali na jej zaręczyny. Będzie ślub?
Tak rodzice Roksany Węgiel zareagowali na jej zaręczyny. Będzie ślub? Fot: VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel zaręczona. Roxie powiedziała TAK, a Kevin Mglej ofiarował jej niezwykły pierścionek zaręczynowy. W rozmowie z Party ujawniono jak rodzice Roksany Węgiel zareagowali na związek z Mglejem.

Roksana Węgiel na Instagramie potwierdziła zaręczyny z Kevinem Mglejem, a także kupiła dla siebie i ukochanego mieszkanie. Niektórzy pytają ile lat ma Roxie Węgiel, że tak ostro wchodzi w dorosłość i zastanawiają się jak na zaręczyny zareagowali rodzice Roksany Węgiel.

Roksana Węgiel zaręczona. Znamy reakcję rodziców Roxie

Okazuje się, że rodzice 18-letniej Roxie Węgiel wspierają jej związek z 26-letnim Mglejem, nawet pomimo faktu, że ma dziecko z inną kobietą. Sama pieśniarka zapewnia, że "nikogo i niczego w życiu nie była tak pewna, jak tej relacji". I ma cudowną relację z dzieckiem Kevina. Będzie wspaniałą macochą?

Moi rodzice mają super relację z Kevinem. Świetnie się dogadują, obserwuję to z boku i jestem pełna podziwu dla moich rodziców. Wcześniej nie byli tak skorzy do akceptowania moich poprzednich chłopaków, a teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i myślę, że oni też wiedzą, że to jest poważna relacja

- wyznała Roksana Węgiel (Party)

Roxie Węgiel przypomniała, że między jej rodzicami jest identyczna różnica wieku co między nią, a Mglejem. Mama Roksany Węgiel miała 17 lat, gdy poznała 25-letniego przyszłego tatę Roxie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Roxie Węgiel i Kevin Mglej. PIERWSZY WSPÓLNY WYWIAD

logo Tu się dzieje