18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ależ pierścionek!

Siwowłosy Chajzer pokazał swoją o 13 lat młodszą narzeczoną! Piękna?

29.11.2022  14:33
W końcu poznaliśmy piękną twarz Julii! Warto było czekać?
W końcu poznaliśmy piękną twarz Julii! Warto było czekać? Fot: Instagram andrzejpolan, Instagram filip_chajzer

Filip Chajzer przez długi czas ukrywał swoją partnerkę, której niedawno się oświadczył, przed opinią publiczną. Teraz w końcu mogliśmy ją zobaczyć na własne oczy i przekonać się, że to prawdziwie piękna, młoda kobieta! Widać też piękny pierścionek zaręczynowy.

Filip Chajzer jest niezwykle kochliwym człowiekiem. Niedługo po rozstaniu z matką swojego syna, Małgorzatą Walczak, związał się z dużo młodszą kobietą i po kilku miesiącach związku oświadczył się. I super! Do kochliwości zachęcamy, w miłość wierzymy, a narzeczonych pozdrawiamy! Normalna sprawa!

Pozostaje jednak pytanie – kim jest tajemnicza, młoda kobieta? Pudelek okazał się niezwykle zręcznym drapieżnikiem, ponieważ dotarł do skrzętnie ukrywanych szczegółów dotyczących kobiety:

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie

- zdradził Pudelkowi sekretny informator.

Niedługo później gruchnęła wieść, iż Filip Chajzer ma za sobą już zaręczyny z młodą pięknością. Pochwalił się nawet znajomym z programu „Dzień Dobry TVN”. Źródło Pudelka twierdzi, że:

Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilki osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy

Jak wygląda narzeczona Filipa Chajzera?

Filip Chajzer przez ten cały czas chronił prywatność narzeczonej spoza branży i nie pokazywał jej zdjęć w mediach społecznościowych. Teraz to uległo zmianie! Jego znajomy, Andrzej Polan, zamieścił na Instagramie zdjęcie przedstawiające jego, Filipa Chajzera oraz jakąś złotowłosą piękność – partnerkę prezentera TVN. Na jej palcu spoczywa piękny pierścionek zaręczynowy.

Jak przypomina niezawodny Jastrząb Post, Filip Chajzer obchodził swoje 28. urodziny 27 listopada i zdjęcie wykonane zostało z tej okazji. Dlatego też w sekcji komentarzy znajdziemy głównie życzenia dla siwoblondwłosego młodzieńca.

Piękną narzeczoną Filipa Chajzera znajdziecie poniżej!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Urocza parka zakochańców oraz pan Andrzej Polan
Urocza parka zakochańców oraz pan Andrzej Polan Fot: Instagram andrzejpolan

logo Tu się dzieje