18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaczyna się nieciekawie

Dramatyczny wypadek uczestniczki Tańca z Gwiazdami. Uraz kręgosłupa

04.09.2019  16:50
Dramatyczny wypadek uczestniczki Tańca z Gwiazdami. Uraz kręgosłupa
Dramatyczny wypadek uczestniczki Tańca z Gwiazdami. Uraz kręgosłupa Fot: Piotr Molecki/East News

Taniec z Gwiazdami nie zaczyna się najlepiej. Ruda może nie zatańczyć jak szalona, wszystko przez to, że dorobiła się w przeszłości przykrego urazu kręgosłupa.

Taniec z Gwiazdami rozpoczyna się od strachu fanów. Joanna Lazer, znana jako Ruda z zespołu Red Lips, miała w przeszłości groźny wypadek samochodowy. Skończyło się na urazie kręgosłupa, który z pewnością utrudni jej w najbliższym czasie życie.

Taniec z Gwiazdami będzie dla niej wyzwaniem

Tanecznym partnerem Joanny Lazer ma być kultowy już Rafał Maserak. Para stać się miała czarnym koniem programu, ale nic nie jest pewne. To głównie dlatego, że Lazer miała poważny wypadek samochodowy, w którym nabawiła się urazu kręgosłupa.

Co prawda wypadek miał miejsce, gdy Lazer była znacznie młodsza, ale ciężkie treningi mogą sprawić, że problemy z kręgosłupem odezwą się z całą mocą. 

Dotąd jej to nie dokuczało, ale na parkiecie wszystko może się zdarzyć – mówią znajomi artystki w rozmowie z tygodnikiem Rewia. 

Na ten moment Joanna czuje się dobrze, ale nigdy nie wiadomo, jakie pułapki czekają na nią, kiedy podejmie się już bardzo ciężkich treningów. 

Kibicujecie jej? 

logo Tu się dzieje