Taniec z Gwiazdami

Ile zarobiła Żyła? Pokaźna sumka i prawdziwe luksusy

03.04.2019  10:09
Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami. Ile zarobiła?
Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami. Ile zarobiła? Fot: Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami/Facebook

Justyna Żyła odpadła z "Tańca z Gwiazdami", nie znaczy to jednak, że jest mocno stratna. W show zarobiła pokaźną sumkę, a w czasie wizyt w Warszawie opływała w luksusy.

Justyna Żyła to prawdziwa osobliwość. Po sławę sięgnęła w dość dziwaczny sposób i ani myśli kończyć swoich pięciu minut.

Po głośnym i nieprzyjemnym rozstaniu z mężem - skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą - rozebrała się przed aparatami pozując do "Playboya", a później wywalczyła swój własny program w telewizji. W końcu trafiła też do show, które słynie z angażowania "gwiazd" do tańca. I trzeba przyznać, w ostatniej edycji jej nazwisko było akurat jednym z tych, które mogły być dla widzów rozpoznawalne...

"Taniec z Gwiazdami" niestety dla pani Justyny się już skończył. Nic w sumie dziwnego, bo celebrytka co tydzień dostawała od jurorów najniższe noty. I tak cud, że dotarła aż do 5 odcinka.

Ile zarobiła Żyła?

Czy udział w show jej się opłacił? Wszak wiązał się z całą serią przykrości - od krytyki jurorów, po nieprzyjemne komentarze widzów. Zdecydowanie tak! - przynajmniej finansowo. Żyła od Polsatu dostała całkiem pokaźną sumę!

Okazuje się, że Justyna wyciągnęła z programu aż 62,5 tysiąca złotych (za pięć tygodni mylenia kroków i gubienia rytmu). Początkowo gwiazdka zgodziła się podobno na bardzo niekorzystne warunki, bo nie wiedziała, jakich stawek może żądać w Warszawie. Szybko się jednak zreflektowała i jej stawka już po tygodniu ostro poszybowała do góry.

Mieszkając w Wiśle, nie znała stawek rynkowych dla gwiazd. Historia z jej wynagrodzeniem była dość skomplikowana. Na pierwszym spotkaniu z przedstawicielami stacji zgodziła się na wszystko - na o wiele gorsze warunki od ostatecznych. Po tygodniu poprosiła o ponowne spotkanie, mając już reprezentantkę. To ona wynegocjowała dla niej aż 12,5 tys. złotych za odcinek - podaje informator serwisu Plotek.pl.

To jednak nie wszystko. Żyła mogła ponoć liczyć - w czasie swego pobytu w stolicy - na luksusowy apartament i catering. Nie musiała więc dodatkowo nadwerężać budżetu i zawracać sobie głowy tak trywialnymi sprawami, jak miejsce do spania czy jedzenie.

Przeczytaj więcej
Komentarze