18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żenada tygodnia

Żyła znów się kompromituje. "Lepiej, żeby nie tańczyła"

16.03.2019  12:29
Justyna Żyła w "Tańcu z Gwiazdami"
Justyna Żyła w "Tańcu z Gwiazdami" Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Justyna Żyła tańczy w show Polsatu i ponownie zalicza okropny występ. Jej ostatni popis znowu przyniósł falę krytyki i wybitnie niskie noty jurorów. Powinna odpaść?

"Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" to jedno z najgorętszych show telewizji Polsat. Na parkiecie spotykają się zawodowi tancerze z wielkimi i nieco mniejszymi gwiazdami.

W najnowszej edycji do boju o zwycięstwo stanęła nawet Justyna Żyła, która zasłynęła w show biznesie głośnym konfliktem z mężem, rzucaniem oskarżeń w mediach społecznościowych i później rozwodem ze skoczkiem. Po wszystkim celebrytka próbowała już swoich sił jako youtuberka, modelka (pozowała dla Playboya), prezenterka telewizyjna, a teraz tancerka. Niestety, zdaje się, że parkiet nie jest jej miejscem.

Kompromitujący występ Żyły. Sędziowie bezlitośni

W piątek Justyna Żyła i jej partner Tomasz Barański ponownie wyszli na parkiet i zaprezentowali jury i widzom najnowszy układ taneczny. Jak poszło? Słabo, zważając na ostre oceny ekspertów. Nawet widzowie, także ci niezwiązani z tańcem, mogli wyłapać braki w warsztacie celebrytki.

Żyła myliła kroki, gubiła rytm, a gdy w końcu domknęła występ, jurorzy cieszyli się, że w ogóle dotrwała do końca!

Przerażasz mnie, nie potrafisz zrobić kroku poprawnie, wszystko zawdzięczasz Tomkowi, brawo dla Tomka - skrytykowała ją jurorka Iwona Pavlović.

Również aktor Andrzej Grabowski nie szczędził ex-żonie Piotra Żyły gorzkich słów i stwierdził, że lepiej by było, gdyby nie tańczyła, tylko cały występ przesiedziała we flamingu, z którym wyszła na parkiet.

Zobacz także

Justyna Żyła zostaje w "Tańcu z Gwiazdami"

Justyna Żyła i Tomasz Barański otrzymali w sumie tylko 8 na 30 punktów, ale z programu nie odpadli! O końcowym wyniku zdecydowały głosy widzów - z show pożegnał się Czadoman.

W Internecie sypią się za to wyjątkowo ostre i nieprzyjemne komentarze w kierunku celebrytki. Widzowie nie dowierzają, jak mogła nie odpaść z show.

Żałuję, że widzę tam jedną osobę, która kompletnie się tam nie nadaje!! Przecież to jest totalna porażka. Pani Justyna nawet gdyby siedziała 24/7 na sali treningowej i ćwiczyła i tak by nie umiała zatańczyć, bo nie ma ŻADNEGO poczucia rytmu, a tłumaczenie że "stres ją zjadł" jest po prostu ŚMIESZNE - czytamy w jednym z komentarzy.

A jak Wy ocenianie ten występ?

Justyna Żyła w "Tańcu z Gwiazdami"
Czytaj także
Przeczytaj więcej