18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kiepski wybór?

Wiemy kto zagra Kaczyńskiego u Vegi. Mamy zdjęcie

17.06.2019  10:03
Patryk Vega kontra Jarosław Kaczyński - kto zagra prezesa z Nowogrodzkiej?
Patryk Vega kontra Jarosław Kaczyński - kto zagra prezesa z Nowogrodzkiej? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Patryk Vega, mający na koncie takie hity jak „Botoks” i „Kobiety mafii”, znowu atakuje Polaków swoją twórczością. Zapowiedział, że film „Polityka” będzie brutalnym ciosem w rząd. Jarosław Kaczyński jeszcze nie został zaatakowany, a już się broni…

Patryk Vega zapowiedział, że swój nowy film „Polityka” musi montować w Azji, bo w Polsce usłyszał groźby i różnego rodzaju „propozycje”. Twierdzi, że nowa produkcja zmiażdży polityków, a przy okazji wpłynie na wyniki wyborów. Sądząc po fragmencie, w którym pokazano filmowy wizerunek Krystyny Pawłowicz, będzie ostro.

Nie liczą się żadne fakty, albo są wykorzystywane w sposób instrumentalny do uogólnień, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Ma pokazać nas jako ludzi złych i zdemoralizowanych, którzy nie służą Polsce – broni się Kaczyński.

Patryk Vega kontra Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński filmu nie widział, ale już się broni i twierdzi, że mówi się w nim nieprawdę. Vega twierdzi, że scenariusz wykradziono i prezes z Nowogrodzkiej na pewno już go przeczytał.

Dzień dobry, panie prezesie. Tak, macie się czego bać, bo jak sam pan powiedział, politycy nie są aniołami i ja to właśnie pokazuję w moim filmie – odpowiedział prezesowi Vega.

Przy okazji okazało się, że Jarosława Kaczyńskiego w filmie zagra Andrzej Grabowski. Reżyser pokazał zdjęcie aktora w pełnej charakteryzacji.

Andrzej Grabowski u Vegi jako Jarosław Kaczyński:

Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński
Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński Fot: Instagram
Czytaj także