Jej zapach uwodzi Polaków

Oto nowa królowa disco polo! Jej "Dałabym Ci dała" to HIT

06.09.2019  20:10
Teresa daje, a Polacy biorą! To nowa królowa disco polo?
Teresa daje, a Polacy biorą! To nowa królowa disco polo? Fot: Facebook

Polska ostatnio wiele przeszła. Siostry Godlewskie, Marta Linkiewicz, wyciek ścieków do Wisły, program „Love Island”. To jednak nie koniec. Przygotujcie się na mocne uderzenie, bo oto media i drogerie podbija Teresa Werner - to nowa królowa disco polo w Polsce. Świerzyński z Bayer Full i Martyniuk z Akcent powinni się bać?

Teresa Werner podbija YouTube i polskie sceny, a jej kolejne piosenki od lat szturmem zdobywają miliony wyświetleń. Żarty się skończyły, jej hit „Dałabym Ci dała” wyświetlono już ponad 22 miliony razy! Podobno jej repertuar jest już standardem na śląskich weselach, a ludzie szaleją przy "Serce kocha" oraz "Oczy twe". Kim naprawdę jest nowa polska gwiazda?

Pudelek.pl donosi, że Teresa Werner intensywnie daje koncerty, na których pojawiają się tłumy. Za każdy występ ma zarabiać nawet kilkanaście tysięcy złotych! Portal podaje, że Werner nie zwalnia i wyciska swoją popularność jak cytrynę. Od teraz jej fani mogą pachnieć tak samo jak ona.

Zagłosuj

Teresa dałaby, dała... ale czy byście wzięli?

Liczba głosów:

Werner sprzedaje perfumy - to zapach sukcesu?

W programie „Śląska Karuzela” w telewizji TVS rozmawiali z nią Kajra i Sławomir Zapała. Okazuje się, że nowa królowa polskiego disco polo sprzedaje damskie i męskie perfumy, a w drogeriach dostępna jest jej autorska marka. Od teraz każdy pan może pachnieć jak „Wojownik Dnia” albo „Nocny Kochanek”.

Okazuje się, że Werner to gwiazda pełną gębą. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiała z Zespołem Pieśni i Tańca „Śląsk”. Występowała m.in. na Broadway'u i w Carnegie Hall. Śpiewała w Afryce i Azji, a dodatkowo została odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Krzyżem Zasługi i wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Odznaką Honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

Zajeb*sta nutka. Pod nóżkę i do wódeczki - napisał Buraks pod jej teledyskiem.

Teresa Werner - "Dałabym Ci dała" - teledysk:

Przeczytaj więcej
Komentarze