18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Promienieje!

To nie jej pierwszy raz! Cichopek ogłosi WESOŁĄ NOWINĘ

17.11.2022  16:58
Wesoła, ach, wesoła nowina!
Wesoła, ach, wesoła nowina! Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER, JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Niezwykłe plany Kasi i Maćka wyszły na jaw! Portal Party.pl dotarł do wstrząsających doniesień – para planuje oficjalnie ogłosić swoje zaręczyny w kontrolowany przez nich sposób. Mają pojawić się na okładce „popularnego magazynu”, udzielić wywiadu i zrobić sobie sesję zdjęciową.

Cichopek i Kurzajewski chcą hucznie ogłosić swoje zaręczyny, choć cała Polska już o nich wie? Oczywiście jest sfera domysłów i sfera faktów, a para nie musi zapuszczać się pod pierzynę tej drugiej i może operować tylko na poziomie oficjalnych informacji. Jednak „popularny magazyn”, w którym mają ogłosić swoje zaręczyny pewnie nie jest zadowolony z tego, że Kasia nosi swój olbrzymi pierścionek zaręczynowy na oczach paparazzi. Martwić może także to, że na jaw wychodzą doniesienia różnorakich anonimowych informatorów.

Znajomy znowu papla jak nakręcony?

Portal Party.pl dotarł do wstrząsających doniesień! Znajomy pary nie tylko zdradził ich tajemnicę o zaręczynach, lecz także ujawnił, jaki jest plan pary na ogłoszenie nowiny.

Początkowo zdawali się na to, co przynosił kolejny dzień, ale wobec nieustannych publikacji, plotek i komentarzy, zdecydowali, że muszą mieć nad tym więcej kontroli. Mają obok siebie osoby, również z ramienia stacji, które im doradzają i pomagają w budowaniu wizerunku w tym intensywnym dla nich czasie. Wiedzą, że sposób, w jaki to wszystko zostanie przedstawione, będzie miał wpływ nie tylko na ich związek, ale i kariery.

- zdradził anonimowy znajomy pary w rozmowie z Party.pl.

Niestety, nie udało się przejąć kontroli, a wszystko właśnie przez tego znajomego, który zdradził wszystkie szczegóły i doprowadził do kolejnej plotkarskiej spirali. Kuriozalna i dość śmieszna sytuacja, jeśli nie była to także część strategii popularnych „Kurzopków”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także