18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To ona ma walczyć z Godlewską w MMA! Kim jest Marta Linkiewicz?

Redakcja
14.02.2019  12:13
Esmeralda Godlewska kontra Marta Linkiewicz - szykuje się mega walka w Fame MMA? Specjalistka od zespołu Rae Sremmurd (z tym się jeba*am...) ma wejść na ring
Esmeralda Godlewska kontra Marta Linkiewicz - szykuje się mega walka w Fame MMA? Specjalistka od zespołu Rae Sremmurd (z tym się jeba*am...) ma wejść na ring Fot: Youtube.com

Siostry Godlewskie to nie tylko piosenki i półnagie zdjęcia. Esmeraldę czeka prawdopodobnie walka w Fame MMA. Pojawiły się spekulacje, że będzie musiała pokonać specjalistkę od czarnoskórych raperów. Jej przeciwniczką może być Marta Linkiewicz.

Esmeralda Godlewska w MMA to byłoby mocne uderzenie. Potrzebowałaby kogoś bardzo popularnego na ringu. Marta Linkiewicz to "gwiazda" mediów społecznościowych. Jeśli kojarzycie zespół Rae Sremmurd, to na pewno wiecie, kim jest Marta. Zasłynęła tym, że pochwaliła się uprawieniem seksu z młodymi raperami. Wielokrotnie powtarzała, że jest z tego dumna.

Z tym się jeb*łam, z tym się jeb*łam, a temu ciąg*ęłam – pochwaliła się w sieci 19-letnia wówczas Linkiewicz.

Narodziny legendy

To był początek jej kariery medialnej. W kolejnych filmach chwaliła się libacjami alkoholowymi, zażywaniem narkotyków i „zaliczaniem” kolejnych czarnoskórych raperów. Ponownie zawitała też do autokaru Rae Sremmurd. Jak sama twierdzi, ma już „fejm dojeb*ny”.

Zaczęły się pojawiać wywiady z Martą Linkiewicz, m.in. na Pudelku. Linkiewicz trafiła też na Pornhuba. Na wideo widać ją z nagimi piersiami. Przygotowuje się do wciągnięcia białego proszku, który jak później przyznała, rzekomo był cukrem pudrem. „Kreska” znajdowała się na męskim penisie.

Linkiewicz uwielbia imprezowanie. Jak widać, można połączyć rozrywkę z pracą zarobkową. Jest zapraszana przez topowe polskie kluby. Przykładowo, w radomskim G2 odbędzie się „After wielkanocny” z Martą Linkiewicz.

The best of Marta Linkiewicz - wypowiedzi i cytaty fanki Rae Sremmurd:

logo Tu się dzieje