18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Teraz można tylko gdybać

To ONA miała prowadzić „Dzień Dobry TVN” zamiast Rozenek!? Pasuje?

29.11.2022  12:03
To ONA miała prowadzić "Dzień Dobry TVN"!
To ONA miała prowadzić "Dzień Dobry TVN"! Fot: Artur Zawadzki/REPORTER, Instagram kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan ujawniła, że dostała propozycję ze strony TVN dotyczącą prowadzenia popularnego programu „Dzień Dobry TVN”! Niestety, gwiazda odmówiła. Teraz wyjaśniła dlaczego.

Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła w rozmowie z Pudelkiem, że odmówiła propozycji prowadzenia jednego z flagowych programów stacji TVN - „Dzień Dobry TVN”. Była wówczas u szczytu popularności dzięki roli w serialu „M jak miłość” oraz występom w reklamach. Mogła do stacji TVN przyciągnąć prawdziwą rzeszę fanów. Dlaczego zrezygnowała z takiej ciekawej propozycji?

Basia Kurdej-Szatan priorytety ma gdzie indziej

Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła, że po prostu jest bardziej aktorką, niż dziennikarką i to właśnie w stronę aktorstwa planuje rozwijać swoją karierę.

W TVN-ie kiedyś odmówiłam prowadzenia „Dzień Dobry TVN”, dlatego że był taki moment, że ja tak dużo prowadziłam różnych programów, że w pewnym momencie miałam wrażenie, że ludzie nie wiedzą, czy jestem prowadzącą, czy bardziej aktorką. Scenę kocham i kocham grać. Stwierdziłam, że taki program jest do prowadzenie stricte dla dziennikarzy

- wyjaśniła w rozmowie z Pudelkiem Kurdej-Szatan.

I rzeczywiście, pani Barbara często występuje w filmach, a jej kariera nie traci impetu. W 2022 roku mogliśmy zobaczyć ją w filmie „Miłość na pierwszą stronę”, a w 2023 roku premierę ma „Miłość ma cztery łapy”. Sądząc po tytułach, Kurdej-Szatan rozkochała w sobie polską publiczność!

Obecnie jedną z osób prowadzących "Dzień Dobry TVN" jest Małgorzata Rozenek, która zmaga się ze spadkiem popularności. Wielu fanów programu uważa, że celebrytka nie nadaje się do śniadaniówki. Teraz możemy jednak jedynie zastanawiać się, co by było, gdyby Kurdej-Szatan nie odmówiła tej propozycji.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także