18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pump it

To oni jeszcze istnieją? Wiemy, kto zastąpi Mel C na Sylwestrze TVP

29.12.2022  09:37
Kto zastąpi Melanie C?
Kto zastąpi Melanie C? Fot: Instagram melaniecmusic

Na Woronicza trwają wymiany spojrzeń i kiwanie palcami. Widać też smutne oczęta i rozczarowanie światem. Otóż Melanie C, była Spice Girl, zrezygnowała z udziału w „Sylwestrze Marzeń” TVP i teraz trzeba szukać zastępstwa. Według informacji Pudelka, już kogoś upatrzono – to kolejne gwiazdy, których raczej nie słuchamy, ale tylko wspominamy z nutą nostalgii.

Melanie C ze Spice Girls zrezygnowała z udziału w Sylwestrze organizowanym przez TVP, ponieważ nie popiera antywolnościowych wartości forsowanych przez stację. Co teraz? Mel C poradzi sobie bez problemu i już znalazła nową fuszkę, ale co z biednym panem Kur… znaczy Matyszkowiczem? Zgodnie z ustaleniami Pudelka, minionki uwijają się jak w ukropie, żeby znaleźć godne zastępstwo. I zdaje się, że już mają kogoś na oku.

Nie samą Edytą Górniak człowiek żyje

Co prawda, na „Sylwestrze Marzeń” TVP pojawią się m.in. Zenek Martyniuk, Edyta Górniak czy Sławomir, czyli nasze rodzime gwiazdy muzyki. Jednakże zarazem są to artyści, których ludzie nie słuchają z własnej, nieprzymuszonej woli. Nie chcielibyśmy spotkać na swojej drodze człowieka, który wpisuje w YouTube „Edyta Górniak”, klika pierwszy link i rozkoszuje się doznaniami estetycznymi. Taka osoba niczego się nie boi. Dlatego TVP potrzebuje headlinera zza granicy.

Mel C zrezygnowała, bo nie po drodze jej z pisowską wizją rzeczywistości. Powstaje więc obawa, że nie ona jedyna wywinie taki numer. Przez to władze Telewizji Polskiej muszą postawić na kogoś, kto myśli, jak oni, albo na kogoś, kto jest odpowiednio zdesperowany, żeby przytulić część z tych niemal trzech miliardów złotych, które co rok płacimy z podatków na TVP.

Obecnie wiemy już od jakiegoś czasu, że poza Polakami, wystąpi też Thomas Anders z Modern Talking. Anders jest jednak weteranem TVP i jego obecność i tak była oczekiwana – nie on zastąpi Mel C.

Kto zastąpi Mel C na Sylwestrze?

Jak pisze Pudelek, gwiazdą, którą upatrzyło sobie TVP jest Black Eyed Peas, jednak bez największej (jedynej lubianej) gwiazdy – Fergie. Brak sławnej wokalistki zapewne ma znaczenie w sensie finansowym.

W TVP wciąż się wahają: chodzi o to, że sytuacja z Mel C odbiła się szerokim echem i za granicą, więc osoby decyzyjne po prostu boją się, że i Black Eyed Peas przeczyta, dlaczego Brytyjka odmówiła występu w Polsce. Nikt nie chce kolejnego skandalu

- zdradza informator Pudelka.

Czy Black Eyed Peas przyciągnie ludzi na Sylwestra TVP? Czy ktoś słuchał ich od 2009 roku? To pytania, które sobie zadajemy. Jednakże, jakby nie patrzeć, jest to bardziej zwracający uwagę zespół niż Mel C, która zapewne śpiewałaby umiarkowanie rozpoznawalne solowe utwory, a nie hity Spice Girls.

Tak czy inaczej, organizatorzy z TVP boją się powtórki z rozrywki i, według Pudelka, są gotowi zapłacić za jeden koncert nawet 2 miliony złotych.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także