Nikt nie przyszedł

To początek końca Małgorzaty Rozenek? Celebryci ją olali

12.06.2019  17:59
To początek końca Małgorzaty Rozenek? Celebryci ją olali
To początek końca Małgorzaty Rozenek? Celebryci ją olali Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek znana jest jako człowiek-orkiestra. Niestety, po ostatnim zorganizowanym przez nią evencie może zacząć się bać swojego medialnego końca.

Małgorzata Rozenek do tej pory była znana jako niesamowicie przedsiębiorcza i zorganizowana kobieta. Najpierw podbiła serca widzów jako Perfekcyjna Pani Domu, potem zdobyła Projekt Lady, a z czasem nawet napisała książkę o in vitro, w której promowała różne kontrowersyjne tezy. 

Niestety, wygląda na to, że gwiazda swoje pięć minut ma już za sobą. Chociaż postanowiła stworzyć nowy, wydawałoby się trafiony projekt, nie wzbudziła nim żadnego zainteresowania wśród kolegów-celebrytów. 

Małgorzata Rozenek olana przez celebrytów

Rozenek postanowiła stworzyć własny catering dietetyczny. Reklamowała go bardzo modnymi hasłami. Catering MRM miał być estetyczny, smaczny i zapakowany w biodegradowalne pudełeczka z trzciny cukrowej. Na jego oficjalną premierę... nie przyszedł prawie nikt.

Nie od dziś wiadomo, że celebryci doskonale wyczuwają, gdzie być warto, a gdzie niekoniecznie. Wygląda na to, że Rozenek wypadła z listy osób, u których warto bywać dla autopromocji.

Na premierze nowej marki była sama Małgorzata, jej współpracownice, a z osób znanych... Patrycja Wieja, zwyciężczyni jednej z edycji Projektu Lady. Żona Radosława Majdana musiała być rozczarowana. Wiele pracy włożyła w stworzenie marki, a tu taki kiepski start. Może się okazać, że ona jedna i Lady Patrycja nie wystarczą by rozpromować catering w czasach influencerów. 

Artur Zawadzki/REPORTER
Artur Zawadzki/REPORTER
Przeczytaj więcej
Komentarze