Barański nie szczędzi słów

Partner z Tańca z Gwiazdami miażdży Justynę Żyłę. To ją zaboli

01.04.2019  13:24
Tomasz Barański szczerze o tańcu z Justyną Żyłą
Tomasz Barański szczerze o tańcu z Justyną Żyłą Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Justyna Żyła odpadła w końcu z "Tańca z Gwiazdami", a do komentowania jej udziału w show dołączył tancerz, z którym tworzyła na parkiecie parę. Tomasz Barański nie szczędził gorzkich słów celebrytce.

Droga do sławy Justyny Żyły nie była przyjemna. Gwiazdka wybiła się na praniu prywatnych brudów. Rok temu publicznie ogłosiła, że jej związek z Piotrem Żyłą się skończył, bo skoczek jej nie szanuje i już dawno znalazł sobie kochankę.

Chwilę później Justyna pozowała już dla Playboya i podpisywała kontrakt na własny program w TV, w którym - o ironio - pierze brudy z życia innych ludzi.

Justyna Żyła "tańczy" z gwiazdami

Szczytem sławy celebrytki miał być udział w "Tańcu z gwiazdami", jednak - jak się okazało - parkiet również nie jest dla Żyły przyjaznym miejscem. Była żona wybitnego skoczka na scenie wypadała dość drętwo, gubiła rytm, myliła kroki i w końcu odpadła. Ku zdziwieniu jurorów (co tydzień wystawiali jej najniższe noty) i wielu widzów - dopiero w piątym odcinku.

Już wcześniej pojawiały się informacje, jakoby taneczny partner Justyny - Tomasz Barański, za celebrytką nie przepadał. Teraz tancerz w końcu zabrał głos i... To zdecydowanie nie było dla pani Justyny przyjemne.

Barański o Żyle: naiwna

Tomasz Barański w rozmowie z magazynem "Flesz" przyznał, że taniec z Justyną okazał się porażką. Co gorsza, nie była to tylko porażka indywidualna tancerza, ale też największy niewypał w całej, wieloletniej historii "Tańca z gwiazdami"!

Nasz debiut był najgorszym występem w historii "Tańca z gwiazdami", niestety muszę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. Praca z Justyną to dla mnie nauka cierpliwości - przyznał Barański.

Barański nie potwierdza jednak plotek, że się z Justyną nie lubią. Uważa ją za ciepłą i empatyczną osobę, z którą zdążył się zżyć przez tygodnie ćwiczeń. W tym wszystkim twierdzi jednak, że kobieta jest wyjątkowo naiwna i stąd mogą brać się liczne, nieprzychylne komentarze na jej temat.

Co teraz stanie się z Justyna Żyłą? Czy podejmie kolejne wyzwania? Cóż, ostatnio stwierdziła, że czego nie zrobi, jest głośno, więc możemy być niemal pewni, że celebrytka nie da o sobie zapomnieć.

Przeczytaj więcej
Komentarze