18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

robi się ciekawie

Kammel stawia się Kurskiemu. Wyleci z TVP w podskokach?

01.07.2019  12:18
Tomasz Kammel wyleci z TVP?
Tomasz Kammel wyleci z TVP? Fot: TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel zdaje się, że ma dość współpracy z telewizją-matką i odważnie krytykuje to, co się w niej dzieje. Właśnie wsparł LGBT i Barbarę Kurdej-Szatan. Będzie kolejnym, który wyleci z królestwa Kurskiego za poglądy?

TVP niewiele ma już z bezstronną telewizją publiczną wspólnego. Kolejne raporty coraz wyraźniej i dosadniej informują o przekazywanej w niej, coraz mocniejszej propagandzie, a władze coraz mniej kryją się z tym, że wyznają tylko jedną, własną prawdę.

Ostatnio pracę w TVP straciła jedna z jej największych gwiazd. Oficjalnie dyrekcja postawiła na zmiany, nieoficjalnie - poszło o poglądy społeczne i polityczne.

Barbara Kurdekj-Szatan straciła wszystkie trzy programy w TVP. Wszystko przez to, że w jesiennych wyborach poparła Rafała Trzaskowskiego, a teraz ogłosiła światu, że miłość jest miłością i każdy ma do niej prawo - także społeczność LGBT - a to dla TVP i PiS było wielkim ciosem.

Kammel wyleci z TVP?

Za koleżanką niespodziewanie wstawił się właśnie jej wieloletni współpracownik. Twarz, która w TVP gości od wielu, wielu lat, a której ani prezes, ani nikt z rządzących nie zamierzają zmieniać na nową (przynajmniej jak na razie). Tomasz Kammel wrzucił na Instagrama zdjęcie i wpis, który może być gwoździem do trumny jego pracy w TVP.

Zrobiliśmy razem naprawdę wielkie programy i sylwestry w Zakopanem. To były lata współpracy, bez ani jednego (!!!) złego momentu. Jeśli miałbym wskazać w polskim szolbizie mega gwiazdę wolną od palmy, focha i zawiści powiedziałbym - Baśka - napisał pod zdjęciem.

Ale to nie wszystko. Kammel chwilę później nazwał kogoś "szczekającym psem". Kogo? Tego możemy się jedynie domyśleć.

Dziękuję Ci dziewczyno. To był naprawdę dobry czas. A co do przeszłości, i sposobów jak powiedzieć komuś aurevoir, Basieńko - psy szczekają, karawana jedzie dalej. Co mówię Ci ja, gość z wielbłądem ukrytym w nazwisku - napisał.

Gdyby tego było mało, Kammel zrobił dokładnie to, czym podpadła Kurdej-Szatan. W dniu warszawskiej parady równości publicznie poparł społeczność LGBT i przekonywał, że miłość jest dla każdego.

TVP się mocno skurczy?

Jeszcze trochę i w tym wszystkim TVP może mieć naprawdę duży problem. Jeśli dalej będą dobierać sobie pracowników po wyznawanych przez nich poglądach, lista nazwisk może się mocno skurczyć. Pytanie, co zrobią z całą plejadą gwiazd, które już za chwilę będziemy oglądać w nowym filmie Patryka Vegi? Wszak o PiS nie mówi się w nim (wedle zapowiedzi) zbyt dobrze.