18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

światowa stawka?

Kot dostał główną rolę w Hollywood. Wiemy, ile zarobi na filmie

26.06.2019  15:08
Tomasz kot zagra Nikolę Teslę
Tomasz kot zagra Nikolę Teslę Fot: Wikipedia

Tomasz Kot zagra główną rolę w filmie Ananda Tuckera "Nikola" o Nikoli Tesli. Rola wielkiego wynalazcy da mu nie tylko ogólnoświatową sławę, ale też niezłe pieniądze.

Tomasz Kot w końcu dostał to, na co już dawno sobie zasłużył. Genialny polski aktor ma szansę na prawdziwą, międzynarodową karierę!

Po tym, jak wcielił się w główną rolę męską w filmie "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, jego telefon zaczął odzywać się coraz częściej. Pojawiły się też pierwsze poważne propozycje. Niestety, angaż w "Bondzie" nie wypalił, udało się za to coś innego.

Ile zarobi Kot w Hollywood?

Kot pochwalił się swoim wielkim, zagranicznym sukcesem - dostał główną rolę w filmie Anana Tuckera "Nikola". Zagra genialnego wynalazcę Nikolę Teslę, a angaż ten przyniesie mu całkiem przyzwoitą sumkę na koncie.

Jak dowiedział się "Super Express", Kot za udział w hollywoodzkiej produkcji zgarnie około pół miliona złotych.

Czy to odpowiednia, światowa stawka? Z tym można by się licytować. Ważne jednak, że sam aktor bardzo się z udziału w filmie cieszy.

Szczęśliwy jestem baaardzo szczęśliwy a serce mi bije tak samo jak przed „Skazanym na bluesa” i „Bogami”! Jest moc! - napisał na Instagramie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze