Dostał najwięcej głosów

Tomek opuścił "Big Brothera"

01.04.2019  16:25
Widzowie zadecydowali, że to Tomek opuści program
Widzowie zadecydowali, że to Tomek opuści program Fot: Yotube/ TVNpl

Tomasz Urban pozegnał się z programem „Big Brother”. Widzowie zadecydowali, że to właśnie on odpadnie i opuści szeregi uczestników show.

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy dwóch nominowanych do opuszczenia programu. Zostali nimi Łukasz Darłak i Tomasz Urban. Kilka dni później, w drodze wyjatku dołączyła do nich jeszcze Justyna, dla której nominacja była karą za złamanie regulaminu. Widzowie zdecydowali, że to właśnie Tomasz opuści reality show.

Kolejni uczesntnicy odpadają z programu

Przez cały ubiegły tydzień, widzowie i interanuci mogli głosować na jedną z trzech osób, które chcą wyeliminowac z „Big Brothera”.  W niedzielnym odcinku, zanim jeszcze ogłoszono, kto otrzymał największą liczbę głosów, cała trójka trafiła do pokoju zwierzeń, gdzie mieli uargumentować dlaczego chcieliby jeszcze pozostać w programie.

- Dwa tygodnie to dla mnie za mało. Pierwszy tydzien to było macanie uczestników, potem miałem kryzys, byłem markotny i chciałbym móc jeszcze chwilę tu pomieszkać – mówił Łukasz Darłak, który również został nominowany. W podobnym tonie wypowiedział się Tomek, ale w jego przypadku to nie wystarczyło i telewidzowie oraz internauci wytypowali jego.

Tomek opuszcza „Big Brothera”

Tomasz Urban otrzymał 52 procent głosów. Wychodząc z domu wielkiego brata Tomek rzucił do uczestników „Kto wie, może wielki brat zadecyduje, że wrócę”. Mimo wyniku nie opuszczał go dobry humor i samopoczucie. – Cieszę się, że będę mógł wrócić do swojego życia, do domu. Za czym bardzo tęskniłem. Ale gdybym miał możliwośc powrotu tutaj to też bym się cieszył – mówił Bartkowi Jędrzejakowi zaraz po opuszczeniu willi.

Kolejne nominacje i karne wyrzucenie z programu

To jednak nie koniec sensacyjnych doniesień z domu wielkiego brata. Uczestnicy poproszeni zostali bowiem o kolejne nominacje. Tym razem padło na Karolinę i Maćka. Zaraz po nominacjach nastąpił jednak ważny zwrot akcji.  Produkcja programu podała, że Maciek opuszcza program z powodu dopuszczenia się gróźb karalnych pod adresem Łukasza. Na jego miejsce ma się pojawić również nowy uczestnik programu. Kto to będzie i jakie będą dalsze losy programu? Tego tVN jeszcze nie zdardził.

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy dwóch nominowanych do opuszczenia "Big Brothera". Zostali nimi Łukasz Darłak i Tomasz Urban. Kilka dni później, w drodze wyjątku dołączyła do nich jeszcze Justyna, dla której nominacja była karą za złamanie regulaminu. Widzowie zdecydowali, że to właśnie Tomasz opuści reality show.

Kolejni uczestnicy odpadają z programu

Przez cały ubiegły tydzień, widzowie i internauci mogli głosować na jedną z trzech osób, które chcą wyeliminować z „Big Brothera”.  W niedzielnym odcinku, zanim jeszcze ogłoszono, kto otrzymał największą liczbę głosów, cała trójka trafiła do pokoju zwierzeń, gdzie mieli uargumentować dlaczego chcieliby jeszcze pozostać w programie.

Dwa tygodnie to dla mnie za mało. Pierwszy tydzień to było macanie uczestników, potem miałem kryzys, byłem markotny i chciałbym móc jeszcze chwilę tu pomieszkać – mówił Łukasz Darłak

W podobnym tonie wypowiedział się Tomek, ale w jego przypadku to nie wystarczyło i telewidzowie oraz internauci wytypowali jego.

Tomek opuszcza „Big Brothera”

Tomasz Urban otrzymał 52 procent głosów. Wychodząc z domu wielkiego brata nie krył jednak pewnej ulgi, ale pokusił się o słowa w stronę uczestników „Kto wie, może wielki brat zadecyduje, że wrócę”. Mimo wyniku nie opuszczał go dobry humor i samopoczucie.

Cieszę się, że będę mógł wrócić do swojego życia, do domu. Za czym bardzo tęskniłem. Ale gdybym miał możliwość powrotu tutaj to też bym się cieszył – mówił Bartkowi Jędrzejakowi zaraz po opuszczeniu willi

Kolejne nominacje i karne wyrzucenie z programu

To jednak nie koniec sensacyjnych doniesień z domu wielkiego brata. Uczestnicy poproszeni zostali bowiem o kolejne nominacje. Tym razem padło na Karolinę i Maćka. Zaraz po nominacjach nastąpił jednak ważny zwrot akcji. Produkcja programu podała, że Maciek opuszcza program z powodu dopuszczenia się gróźb karalnych pod adresem Łukasza. Na jego miejsce ma się pojawić również nowy uczestnik programu. Kto to będzie i jak będzie wyglądał kwestia nominacji? Tego TVN jeszcze nie zdradził.

Przeczytaj więcej
Komentarze