18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Pali się" w Tel Awiwie

Tulia rozpali Eurowizję? Świat zachwycony polską piosenką [WIDEO]

10.05.2019  13:21
Tulia reprezentuje Polske na Eurowizji
Tulia reprezentuje Polske na Eurowizji Fot: YouTube/Printscreen

Eurowizja 2019 już w najbliższym tygodniu. Teraz reprezentanci odbywają próby przed głównymi występami. Nagranie z wykonaniem "Pali się" Tulii robi w sieci furorę.

Pierwsze półfinały i pierwszy (i miejmy nadzieję, że nie ostatni) występ Polski już we wtorek 14 maja. W Tel Awiwie nasz kraj reprezentować będą cztery dziewczyny z zespołu Tulia. Panie zaśpiewają piosenkę "Pali się" - częściowo po polsku, częściowo po angielsku.

Wszyscy reprezentanci krajów biorących udział w tegorocznym konkursie są już w Izraelu. Na scenie Eurowizji trwają ostatnie próby i przygotowania. Organizatorzy konkursu w sieci zamieszczają krótkie materiały - w tym 30-sekundowy film z występem Polek.

Tulia rozpala Europę piosenką "Pali się"

Zdaje się, że wbrew początkowym, sceptycznym głosom, polska reprezentacja może zawojować swoją piosenką Europę i konkurs Eurowizji. Nagranie Tulii z ostatniej próby pojawiło się na YouTube i zachwyciło fanów konkursu. I to nie tylko z Polski!

W komentarzach sypią się pochlebstwa. Ludzie zauważają, że Polska przygotowała na konkurs coś zupełnie innego niż reszta krajów, a śpiew Dominiki, Patrycji, Joanny i Tulii elektryzuje.

Komentujący już deklarują, że w tym roku ich głosy powędrują do Polski. A co wy myślicie o występie Polek?

Przeczytaj więcej
Komentarze