18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przebój TVP1

Turcja anuluje hitowy serial! Widzowie w Polsce będą wściekli

30.11.2022  13:51
Anulowano serial "Przysięga"
Anulowano serial "Przysięga" Fot: Materiały prasowe TVP

Popularny w Polsce turecki serial „Przysięga” dobiegł końca. Producenci zdecydowali się zakończyć kręcenie serialu, którego odcinki polski widz mógł śledzić od poniedziałku do piątku na TVP.

Turcy postanowili zakończyć jedną ze swoich najbardziej znanych telenoweli, a TVP nie wyświetli więcej odcinków. W Turcji wyemitowano już ostatni odcinek i znane jest zakończenie serialu „Przysięga”. Kiedy zakończy się emisja w Polsce?

Obecnie wciąż każdego dnia na antenie Telewizji Polskiej możemy zobaczyć odcinki hitowej produkcji, choć produkcja została przeniesiona z Jedynki na kanał trzeci – z powodu Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Ponadto obecnie puszczane są jedynie powtórki starych odcinków. Regularna emisja nowych ma nastąpić dopiero w połowie grudnia.

Decyzja o zakończeniu serialu nie zapadła z dnia na dzień – od dłuższego czasu pojawiały się problemy z łączeniem wątków i postaci, a widzowie narzekali na nagłe skoki w czasie akcji. Serial przedstawia losy Emira (Gökberk Demirci) i jego szalone perypetie miłosne u boku różnorakich kobiet. Największym problemem dla fanów było odejście z produkcji Özge Yağız, uwielbianej aktorki, której nawet petycja fanów nie przekonała do pozostania w obsadzie „Przysięgi”

Jak skończy się serial „Przysięga”? Zdradzamy zakończenie

Dalej czytasz już na własne ryzyko – poniżej napiszemy, jak skończy się hitowy serial „Przysięga”.

Ostatni odcinek został już wyemitowany w Turcji i zobaczyć w nim możemy, że Narin i Kemal w końcu ułożyli sobie razem życie. Urodziły się im bliźniaki i wyjechali z Turcji. Natomiast Mert rozpocznie ważny staż, Masal wróci do szkoły, a Emir wraz z Gulperi wezmą ślub. Wow. To się nazywa happy end! Cieszymy się ich szczęściem.

Kiedy zobaczymy ten odcinek w Polsce? Nie wiadomo. Obecnie emisja została zawieszona ze względu na mundial. Serial powinien wrócić do TVP1 już w połowie grudnia.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także