18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVN ma problem

Znów afera w Big Brotherze. Widzowie wściekli, zaskarżają program

18.04.2019  13:28
Do KRRiT wpłynęły skargi na Big Brothera
Do KRRiT wpłynęły skargi na Big Brothera Fot: Instagram/Big Brother Polska

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły trzy skargi od widzów na jeden z odcinków Big Brothera. TVN będzie się tłumaczył.

Big Brother, choć budzi skrajne emocje, już został okrzyknięty wielkim niewypałem TVN. Widzowie skarżą się na nudę i żenujący poziom show, a wyniki oglądalności potwierdzają ich opinie.

O większe emocje w programie trudno, więc TVN próbuje podgrzewać atmosferę nowymi uczestnikami, znęcaniem się nad zwierzętami czy scenami seksu. Okazuje się jednak, że już wcześniej, jeszcze zanim w willi Wielkiego Brata zaczęło dziać się cokolwiek, widzowie już mieli jej i jej mieszkańców dosyć.

Widzowie skarżą Big Brothera do KRRiT

Jak podaje portal wirualnemedia.pl, do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły trzy skargi oburzonych widzów. Nie wiadomo, o jaki fragment show chodzi dokładnie, można się tego jednak domyślić. Skargi dotyczą bowiem odcinka "Big Brother Arena" z 31 marca. To format pojawiający się w niedziele na antenie TVN7 o godzinie 20.00, prowadzony na żywo przez Agnieszkę Woźniak-Starak.

Ostatniego dnia marca z programem - na żywo i decyzją widzów - żegnał się Tomasz. To bardzo nie spodobało się jego najbliższym kolegom z domu Wielkiego Brata - Karolinie i Maciejowi. Kobieta decyzję widzów skomentowała głośnymi przekleństwami, Maciej zaczął natomiast wygrażać innemu uczestnikowi show - Łukaszowi - i stwierdził, że gdy program się skończy, "roz**ie mu łeb". Ostatecznie uczestnik został za te pogróżki wyrzucony z show.

Śledztwo w KRRiT. TVN musi się tłumaczyć

Teraz KRRiT musi zbadać sprawę, stwierdzić, czy program faktycznie przekroczył pewne granice i orzec, czy TVN-owi należy się kara. Stacja została już poproszona o przekazanie odpowiednich nagrań i odniesienie się do oskarżeń.

Zwróciliśmy się do nadawcy o przekazanie nagrania i stanowisko - powiedziała rzeczniczka KRRiT Karolina Czuczman.

Przeczytaj więcej
Komentarze