Kariero, żegnaj

TVP rezygnuje z Basi Kurdej-Szatan? Wyleci z The Voice za poglądy polityczne

17.06.2019  12:30
TVP rezygnuje z Basi Kurdej-Szatan? Wyleci z The Voice za poglądy polityczne
TVP rezygnuje z Basi Kurdej-Szatan? Wyleci z The Voice za poglądy polityczne Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Barbara Kurdej-Szatan zakończy współpracę z TVP? Przez swoje poglądy polityczne najprawdopodobniej wyleci z The Voice of Poland oraz The Voice Kids.

Tak właściwie to TVP zakończy współpracę z Barbarą Kurdej-Szatan. Wszystko wskazuje na to, że aktorka pożegna się z popularnymi programami The Voice of Poland oraz The Voice Kids.

Oficjalnie TVP doszło do wniosku, że Basia już się "opatrzyła". To dlatego chcą ją odsunąć od prowadzenia dwóch najbardziej popularnych talent show stacji.

TVP pozbędzie się Barbary Kurdej-Szatan

Według naszych informacji, TVP uznała, że Kurdej-Szatan zbyt często pojawiała się jako prowadząca show. Dlaczego jednak zamiast dokonać zmian w jednym programie, zrezygnowano z niej od razu w obu? - dopytuje Party.

Otóż sprawa ma drugie, polityczne dno. Aktorka nie kryła się ze swoimi poglądami i brała udział w marszach i protestach w sprawie obrony sądów. Szefowie gwiazdy od dawna nie patrzyli życzliwe na jej wypowiedzi, a teraz przebrała się miarka i postanowili twardo powiedzieć: "dość". 

Osoby z produkcji przypuszczają, że Barbarze zaszkodziło to, że nie kryła się ze swoimi poglądami politycznymi, brała udział w protestach w obronie sądów. Wsparła Rafała Trzaskowskiego w kampanii o fotel prezydenta Warszawy, wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później poparła paradę równości - wywnioskowało Party.

Podobno Basia już dogadała się z Polsatem, który zapewni jej kolejne projekty. Może dzięki temu wybroni swoją karierę. 

Przeczytaj więcej
Komentarze