18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sylwester czy wesele?

TVP ujawnia gwiazdy sylwestra! Polacy się buntują!

Wojciech Kozicki
14.12.2022  15:44
Sylwester Marzeń. TVP ujawnia gwiazdy. Nie tylko Sławomir i Zenek
Sylwester Marzeń. TVP ujawnia gwiazdy. Nie tylko Sławomir i Zenek Fot: Mateusz Jagielski/East News

Sylwester Marzeń 2022/2023 TVP i pierwsze gwiazdy ujawnione. Kto wystąpi w Zakopanem? Na Telewizję Publiczną w sieci wylewa się fala krytyki. Polacy mają już dość przaśnego umpa umpa pachnącego weselnym rosołem i wujem po oczepinach.

Sylwester Marzeń TVP 2022/2023 w Zakopanem i skład bez większych niespodzianek. Telewizja Publiczna powoli ujawnia pierwszych wykonawców. Wiadomo już, że na pewno nie zaśpiewa Maryla Rodowicz. Jak na razie wiemy, że Sławomir i Kajra wykonają „Miłość w Zakopanem”. Zaśpiewa też Maja Hyży. Zaprezentują się również Zenek Martyniuk, Boys, Edyta Górniak (w duecie z synem?), Justyna Steczkowska i Marina. Być może zagrają teże Golec uOrkiestra i Sara James, ale ta informacja nie jest potwierdzona.

Gwiazdy na sylwestrze TVP. Koniec marzeń o dobrej zmianie?

Nieoficjalnie podano, że na sylwestrze TVP pojawi się mega gwiazda światowego formatu. Telewizja Publiczna stara się jednak utrzymać jej nazwisko w tajemnicy do ostatniej chwili. Wiadomo, że na pewno tanio skóry nie sprzeda.

TVP na sylwestrze oszczędzać nie zamierza. Jak ujawnia Plotek, Zenek Martyniuk zagra kilka piosenek i zarobi nawet 100 tysięcy złotych. Spokojnie, pieniędzy nie zabraknie, Polacy jeszcze mają jakieś oszczędności...

Czytaj także