18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ale akcja

Tymański ma już nową miłość! Fani pytają: "Pełnoletnia?"

07.06.2019  09:49
Tymański ma już nową miłość! Fani pytają: "Pełnoletnia?"
Tymański ma już nową miłość! Fani pytają: "Pełnoletnia?" Fot: East News

Tymon Tymański dopiero co pochwalił się w prasie, że żyje w otwartym związku, co skończyło się rozwodem z żoną, która o tym fakcie nie wiedziała, a ma już nową miłość! Fani troszczą się o to, czy jest ona chociaż pełnoletnia. 

Tymon Tymański zasłynął ostatnio wywiadem, w którym pochwalił się, że zdarza mu się wylądować w nie swoim łóżku, ale na szczęście ma świetny, otwarty związek ze swoją żoną, więc może tak robić. Okazało się, że żona nic o tym nie wiedziała i wcale nie jest tak wyluzowana, jak to zakładał ojciec jej dzieci.

Aktualnie Tymański nie płacze nad rozlanym mlekiem, tylko na swoim Instagramie chwali się tym, że znalazł już nową miłość. Fani, znając jego upodobanie do dziewczyn młodych, przytomnie pytają, czy w ogóle jest ona pełnoletnia?

Tymon Tymański i jego nowa dziewczyna

Myślicie, że nowa kobieta Tymańskiego okaże się być tak wyluzowana, jak on tego oczekuje? Dalej będzie spał w nie swoim łóżku? Greta, bo tak nazywa się ukochana muzyka, jest studentką, mieszka w Warszawie i dorabia sobie jako makijażystka.

Zero hamulców

Jakby tego wszystkiego było mało, Tymański postanowił zdradzić, co najbardziej lubi robić w łóżku. Zrobił to klasycznie dla siebie - skrajnie dosadnie.

Cunnilingus, czyli lizanie c***i. Staje mi po tym p**a potwornie. Samo bzykanie jest dla mnie aktem oczywistym i tak mnie nie kręci. Natomiast jak dobrze wyliżę, do kości, to mi staje jak lufa w czołgu - rzekł Tymon.

Myślicie, że (wkrótce) była żona czuje się dobrze, kiedy to wszystko obserwuje? 

Czytaj także
Przeczytaj więcej