Oj Daniel, Daniel

U Martyniuków jednak rozwód? Decyzja z niespodziewanej strony

29.07.2019  16:50
U Martyniuków jednak rozwód? Decyzja z niespodziewanej strony
U Martyniuków jednak rozwód? Decyzja z niespodziewanej strony Fot: Facebook

Kto trafi za Danielem Martyniukiem? Jeszcze chwilę temu atakował żonę, potem zapewniał, że u nich wszystko w porządku, a teraz... Teraz znowu się rozwodzi.

Oj Daniel, Daniel... Synowi Zenka Martyniuka zdecydowanie bardzo daleko do bycia osobą stałą w uczuciach. Odkąd pobrał się z niejaką Eweliną i został ojcem - próżno szukać u niego jakichkolwiek oznak dojrzałości emocjonalnej. 

Zenek Martyniuk od lat pozostaje w związku małżeńskim i stroni od skandali - jego syn jednakże jest zupełnie inny. W związku małżeńskim jest od niedawna, a afera goni aferę. Na początku ciąży małżonki dosłownie zgotował jej piekło. Potem wydawać by się mogło, że narodziny córeczki coś w nim zmieniły, ale ostatecznie Daniel wrócił do dawnych zwyczajów.

Jednak rozwód!

Jeszcze niedawno na swoim Instagramie obrażał żonę i zapewniał, że "ma ją w d**ie", tylko po to, by chwilę później zapewniać, że między nim a matką jego dziecka wszystko jest w porządku i żadnego rozwodu absolutnie nie będzie. 

Jeśli ktoś myślał, że ta jedna zmiana zdania wystarczy, to się mylił - teraz bowiem Ewelina Martyniuk uznała, że... jednak nie chce kontynuować małżeństwa! Pogubiliście się? My już prawie. 

Pozew jest już złożony w sądzie w Koninie. Jak się dowiedzieliśmy od rzecznika tamtejszego sądu, Ewelina Martyniuk już od trzech tygodni czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy rozwodowej. Domaga się ponoć orzeczenia o winie męża oraz alimentów - donosi tygodnik "Twoje Imperium".

Trzeba przyznać, że decyzja Eweliny niespecjalnie nas dziwi. W końcu dziewczyna była już tyle razy publicznie poniżana, że aż się prosi, aby zakończyła tę ewidentnie toksyczną relacje. Myślicie, że wytrwa w swoim postanowieniu?

Przeczytaj więcej
Komentarze