18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Taśmy Rutkowskiego - szokujące nagranie o Wodziance. "Bałem się tego, że z nią spałem"

Redakcja
12.12.2018  14:06
Krzysztof Rutkowski kontra Dominika Zasiewska Wodzianka - był romans i seks, a teraz jest medialna wojna.
Krzysztof Rutkowski kontra Dominika Zasiewska Wodzianka - był romans i seks, a teraz jest medialna wojna. Fot: Facebook.com/Dominika Zasiewska, Jakub Walasek/REPORTER/East News

Krzysztof Rutkowski kontra Dominika „Wodzianka” Zasiewska. Był romans, jest publiczna wojna. Tym razem do sieci trafiły nagrania, na których „detektyw” o charakterystycznej fryzurze ostro wypowiada się o byłej kochance.

Dominika Zasiewska i Krzysztof Rutkowski byli razem. Gdy wyszło to na jaw, Wodzianka ujawniła ich wspólne zdjęcia. Zdecydowała się też na szokujące wyznanie w wywiadzie, m.in. opowiadając o scenach samobójczych i co urzeka kobiety w Rutkowskim. Zainteresowany nie wytrzymał i ostro skomentował jej zachowanie w rozmowie telefonicznej, którą opublikował „Pudelek”. 

"Poszukiwacz pytona" wyznał, że bał się tego, że z nią spał i zapraszał ją do domu. Nie rozumie jednak, w jaki sposób może czuć się poszkodowana. Twierdzi, że to on płacił za hotele i restauracje, naprawił jej auto i pomagał finansowo.

Tak, bałem się tego, że z nią spałem, byłem z nią blisko i zapraszałem ją do domu. To jest takie zachowanie „bidnej” narzeczonej zostawionej przez bogatego kochanka. Nawet jeżeli przyjdzie jeszcze jedna czy druga i powie „tak, Rutkowski mnie posuwał”, to jeśli jeśli ty byłaś tak bardzo skrzywdzona, to dlaczego nie poszłaś do Mai? - oburzył się Krzysztof Rutkowski. (pudelek.pl)

Kobiety Rutkowskiego

Czy powyższa wypowiedź sugeruje, że "detektyw" miał więcej kochanek? Przy okazji zaproponował, by Wodzianka urządziła dla porzuconych przez Rutkowskiego protest pod sejmem z czerwonymi parasolami.

W jednym z wywiadów Wodzianka wyznała, że zaiskrzyło między nimi jeszcze w programie Kuby Wojewódzkiego. Rutkowski twierdzi jednak, że wówczas nawet na nią nie spojrzał. Teraz jest dla niego bardziej atrakcyjna, bo jest grubsza, a on lubi grube dziewczyny.

Jego zdaniem dbał o Wodziankę i sugerował jej, żeby nie piła i zaszyła się. Miała to jego zdaniem zrobić, bo to robi wrażenie, ale użyła… witaminy C.

Jak podaje pudelek.pl, Rutkowski oskarżył Wodziankę o molestowanie. Przy okazji nazwał kobiety seksualnymi drapieżnikami.

ZOBACZ TEŻ: Rutkowski skazany. Koniec z udawaniem detektywa

logo Tu się dzieje