18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

„Kocham cię”

Urodziny Anny Przybylskiej. Oliwia Bieniuk wspomina zmarłą mamę

27.12.2022  10:04
Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską
Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską Fot: ŁUKASZ SZELĄG/REPORTER

Gdyby Anna Przybylska nie odeszła 8 lat temu, obchodziłaby 44. urodziny w ten poniedziałek. Z tej okazji Oliwia Bieniuk opowiedziała kilka słów o swojej zmarłej matce.

W 2014 roku, 5 października, zmarła utalentowana aktorka Anna Przybylska, która na zawsze zapisała się w pamięci Polaków. Gwiazda wcześniej przez 18 miesięcy zmagała się nowotworem trzustki, a jej zdrowie szybko uległo pogorszeniu od kiedy usłyszała diagnozę.

Urodziny Anny Przybylskiej

W niedzielę 26 grudnia, gdyby dalej żyła, obchodziłaby swoje 44. urodziny. Z tej okazji jej córka, Oliwia Bieniuk, zamieściła na swoim Instagramie wzruszający post.

Kiedy moja mama zachorowała na nowotwór, starałyśmy się ze sobą rozmawiać jak najwięcej. Mówiłyśmy wtedy dużo, ale czasem wystarczyły tylko dwa słowa: „kocham cię” albo „będę pamiętać”

- czytamy na profilu Oliwii.

Anna Przybylska miała z Jarosławem Bieniukiem trójkę dzieci – Oliwię, Szymona oraz Jana. Najstarsza Oliwia poszła już w ślady matki. Obecnie pracuje jako aktorka i fotomodelka, a oglądać ją możemy choćby w serialu „Gliniarze”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także