18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Batman? Patryk?

Vega autem przebił Rydzyka. Opadły nam szczęki

25.07.2019  15:57
Vega autem przebił Rydzyka. Opadły nam szczęki
Vega autem przebił Rydzyka. Opadły nam szczęki Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Patryk Vega zdeklasował luksusowym samochodem nawet Tadeusza Rydzyka. Jego fura wygląda jak pojazd Batmana.

Patryk Vega jest tuż przed premierą filmu "Polityka", który zanim pojawił się w kinach już wyprowadził z równowagi naszych rządzących. Reżyser nie może jednak narzekać na brak zainteresowania swoją twórczością, a co za tym idzie - na zarobki.

Do tej pory w Polsce chyba tylko Tadeusz Rydzyk i Kuba Wojewódzki już w pierwszej myśli kojarzyli się z luksusowymi samochodami. Obaj w jakiś sposób zasłynęli upodobaniem do takich pojazdów, mamy jednak nieodparte wrażenie, że teraz Patryk Vega ich zdeklasował.

Reżyser zakupił sobie samochód, który wygląda jak pojazd Batmana. Być może chce symbolicznie pokazać, że tak jak Mroczny Rycerz zwalcza zło - w polityce, służbie zdrowia i gdzie tam sobie jeszcze w filmach wymyśli.

Możliwe też, że po prostu Vega doszedł do wniosku, że nowy wizerunek, który sobie zafundował znaczną utratą wagi będzie idealnie zgrywał się z czarnym i smukłym samochodem. Jeśli miniecie takie coś na ulicy - już wiecie, kto nim jechał.

Czytaj także
Przeczytaj więcej