18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pitbull na baby?

Vega o pierwszym seksie: "Zacząłem przepraszać"

Wojciech Kozicki
02.04.2019  11:30
Patryk Vega i jego pierwszy seks - to nie historia rodem z filmu
Patryk Vega i jego pierwszy seks - to nie historia rodem z filmu Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Reżyser Patryk Vega i ostry wywiad dla magazynu „CKM”. Twórca takich filmów jak „Ciacho”, „Pitbull” i „Kobiety mafii” zdecydował się na pikantne wyznanie o swojej inicjacji i opowiedział jak pierwszy raz uprawiał seks.

Patryk Vega nagminnie pokazuje w swoich filmach seks i znane aktorki nago. Najnowszy wywiad w „CKM” poniekąd zdradza jego inspiracje. Wyznał, że swój pierwszy raz przeżył na obozie w Czechosłowacji, gdy miał piętnaście lat. Nie był to najwyraźniej romantyczna inicjacja rodem z filmów romantycznych.

Zaczęła ciężko oddychać, przeraziłem się, że coś jej zrobiłem i zacząłem przepraszać – powiedział Patryk Vega w wywiadzie dla „CKM”.

Patryk Vega i wujek erotoman

To nie koniec intymnych wyznań reżysera. Opowiedział też o swoim wujku, który był erotomanem. Gdy Vega miał 9 lat, oglądał z nim filmy pornograficzne. Reżyser kradł wówczas także kwiaty doniczkowe, by dawać je matce.

Vega i nawrócenie

Obecnie Vega nawrócił się i dostał nawet nagrodę świętego Grzegorza. Jak przyznał w „TVN Style”, od dziesięciu lat nie pije alkoholu i nie bierze kokainy. Przyznał, że już przed trzydziestką miał kryzys wieku średniego. Problemy pojawiły się z powodu pracy dokumentalnej związanej z jego pierwszymi filmami. Wspominał w wywiadach, że bliska współpraca m.in. z policjantami z wydziału zabójstw była dla niego dużym obciążeniem psychicznym.

Zobacz także

logo Tu się dzieje